נתרמו איבריה של נועם ז"ל בת ה-14.5 שנהרגה בתאונה המחרידה בגן יבנה לפני שבועייםהתאונה שאירעה בדרך בגין בגן יבנה לפני שבועיים גבתה את חייה של נועם גולד ז"ל מהיישוב ברקן. הילדה החייכנית בת ה-14.5 לנה את הלילה אצל חברתה הטובה בגן יבנה לאחר בילוי משותף בלונה פארק. למחרת, בדרך לתחנת הרכבת נהרגה נועם. הוריה החליטו לתרום את אבריה מאחר ששוחחה עמם בעבר על חשיבותה של תרומת איברים. תרומת קרניותיה של נועם הצילה את מאור עיניהם של שני בני אדם.

בתאריך 23/7 בצהרי היום, זיעזעה את האזור תאונת דרכים קשה. שלושה צעירים, אח ואחות ונועם גולד מהיישוב ברקן שישבה במושב האחורי, היו בדרך לתחנת הרכבת באשדוד כשלפתע, איבד הנהג בן ה-17.5 שליטה על הרכב שההתנגש בעמוד תאורה אשר פגע בנועם שנהרגה במקום. לצד הכאב הגדול והבלתי נתפס, החליטו הוריה לתרום את איבריה.

התאונה בדרך בגין בגן יבנה

מהכרותם איתה ידעו, כי זו לבטח היתה גם בחירתה. להוריה של נועם יש כרטיס אדי אך היא היתה צעירה מידי עדיין כדי לחתום עליו. ההורים בחרו לתת סיכוי לחיים טובים יותר. הידיעה שזו היתה בוודאי גם בקשתה של נועם ז"ל, הקה עליהם במקצת את הכאב העצום. 

ההורים מספרים על ילדתם שהיתה מלח הארץ ועל כמות החברים הגדולה שהגיעה להלוויתה ולשבעה. טוב לבה בא לידי ביטוי גם בלילה האחרון לחייה בבילוי בלונה פארק. כשבמגש הפיצה המשפחתי נותרו פיצות והיא בחרה לחלק אותם למפעילי המתקנים במקום באומרה כי "לתת זה כיף". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה