כשנכנסים אל המשרדים החדשים והמוארים של בן דוד סוכנות לביטוח הוותיקה, פוגשים חיוכים מכל עבר. מאחורי האווירה הטובה עומדים אבי וברכה בן דוד שיחד עם צוות העובדות המסור הפכו את בן דוד סוכנות לביטוח לעסק שהוא שם דבר לא רק בגן יבנה ובסביבה אלא בכל הארץ. השירות האדיב והיעיל יחד עם היצע של פתרונות יצירתיים ואוזן קשבת בכל זמן ובכל רגע עבור לקוחותיהם, הפכו את הסוכנות לעסק משגשג ומצליח.

משרד הביטוח בן דוד במשכנו החדש

הסוכנות פעילה משנת 1988 אותה הקים אבי בן דוד, סוכן ביטוח מורשה לכל סוגי הביטוחים (אלמנטרי, חיים, בריאות, סיעוד, ימי , קבלנים, משאיות, צ.מ.ה, רכב, דירה, עסקים ועוד) ושותפתו הצמודה לעסק היא אשתו ברכה בן דוד אשר מנהלת את המשרד וסוכנת ביטוח מורשית בעצמה. בסוכנות, עובדות ותיקות ומקצועיות בתחום הביטוח מעיין ולבנה, העוסקות בביטוחי רכב, עסק, נסיעות לחו"ל ודירה  ולילך, האחראית על ביטוחי החיים, הבריאות ובתביעות אלמנטר וחיים.

אבי בן דוד שימש בעברו כיו"ר סניף אשדוד אשקלון של לשכת סוכני הביטוח וחבר המועצה הארצית של לשכת סוכני הביטוח. הסוכנות מונה כיום כ-3,500 לקוחות מכל רחבי הארץ ביניהם קבלנים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. לאחרונה, נוספה התמחות נוספת למשרד אשר מיועדת לגיל השלישי, זוהי משכנתא הפוכה והיא מאפשרת לקבל הלוואה ללא צורך בהחזר כספי. ההלוואה ניתנת אל מול הנכס הקיים ברשות הלווה (עד כ-35% מערכו) ההלוואה נועדה לאפשר לאנשים בגיל השלישי אשר ברשותם נכס אך הם זקוקים לכסף נזיל, ליהנות מריבית נמוכה וראש שקט. המוצר בלעדי בתחום וייחודי לבן דוד סוכנות לביטוח.

ביטוח בן דוד

אבי, אילו חברות ביטוח אתם מייצגים?

"אנחנו עובדים עם החברות הגדולות במשק: פניקס, מגדל, מנורה, שרביט, שלמה, כלל, איילון ועוד." 

מה הכי חשוב לכם כמשרד ביטוח גדול המעניק שירות לאלפי לקוחות?

אני חושב שהייחוד הגדול שלנו והסיבה לכך שהלקוחות שלנו הולכים אתנו בנאמנות לאורך השנים הוא השירות שמעולם לא נפגם גם כשצמחנו והפכנו לסוכנות גדולה. הלקוחות שלנו יודעים שאנחנו שם בשבילם 24/7 . המשרד אמנם עובד בכל יום בין תשע לחמש אחר הצהריים אבל הלקוחות יודעים שהם יכולים לקבוע איתי פגישות גם לאחר שעות העבודה וכמובן לפנות אלי בכל בעיה המחייבת טיפול מידי ודחוף כמו תאונה חלילה, נזקים המתרחשים בבית, בעת אירוע רפואי בחו"ל וכל אירוע חירום כלשהו אנחנו פה בשבילם. בנוסף, בסוכנות יש מערכת מיוחדת וחדשנית המאפשרת לנו להעניק לכל לקוח ולקוח מענה מממוקד המתאים לו אינדבידואלית. המערכת עוזרת לנו למצוא את הפתרון הביטוחי והמשתלם ביותר עבור כל לקוח בין אם מדובר על עסקים, קבלנים ואנשים פרטיים.

אבי בן דוד מנכ"ל ביטוח בן דוד  

סוכנות ביטוח בן דוד עכשיו בכתובת החדשה צה"ל 26 , קומה 1, גן יבנה 

http://bendavid-ins.org.il/

סוכנות בן דוד