עדכון: בגן יבנה נכון להיום 16 חולים מאומתים ו-126 תושבים הנמצאים בבידוד ביתי"רק בשיתוף פעולה והקשבה להנחיות, נוכל להתגבר על המגיפה ולעבור את התקופה הזו ולצאת ממנה מחוזקים" כך אמר היום ראש המועצה דרור אהרון כשהוא שולח החלמה מהירה לחולים.
בכתבה מופיעים העדכונים האחרונים לגבי פעילויות המועצה השונות וכן הוראות מעודכנות של משטרת ישראל ומשרד הבריאות.

*

הוחלט על הארכת שעות עבודת הדואר במתנ"ס גן יבנה למען ציבור התושבים שיוצא לעבודה. במסגרת זו הדואר יפעיל את שירותיו גם בימי שלישי בין השעות 12:00 – 19:00.

* המועצה המקומית גן יבנה הגיעה  להסדר עם הדואר בפרנדלי שבכל מספר ימים יועברו לרשות המועצה 500-1000 חבילות של תושבי גן יבנה לחלוקה וטיפול. היום הועברו מאות חבילות ראשונות.

* המחלקה הווטרינרית תספק שירותים לתושבים (חיסונים וכו'') מידי יום ראשון אך ורק בתיאום מראש.

* המועצה המקומית גן יבנה הגיעה להסדרים עם סופר ויקטורי שיפתח את שעריו מידי בוקר לאוכלוסייה המבוגרת וגם עם יוחננוף בפרנדלי גן יבנה שיפתח את שעריו רק עבור האוכלוסייה המבוגרת (65+) בכל יום שני בין השעות 6:00 – 8:00.

* בכדי לנסות ולהקל עליכם בתקופה הנוכחית, בוצעו  שינויים בנוגע לתשלומים של חוגי המתנ"ס ומנויי מרכז הספורט והנופש gym:
נכון לעכשיו לא תהיה גביית תשלום לחודש אפריל – בקאנטרי ובכל פעילויות המתנ"ס כולל צהרונים.
למנוי הקאנטרי פעילות של מחצית חודש מרץ תתווסף למנוי השנתי ולגבי חוגי המתנ"ס תתקבל הודעה בהמשך.

*הנחיה חשובה להתגוננות למי שנמצא בבידוד בעת אזעקת צבע אדום – בעת אזעקת צבע אדום אנשים הנמצאים בבידוד ביתי, ייכנסו למרחב המוגן הקרוב ביותר. אם ניתן להקצות מרחב מוגן נפרד משאר בני הבית, יקפיד כי פניו אינם מופנים אליהם, וימנע ממגע פיזי ישיר איתם. אם במרחב המוגן יש כיסאות יש להקצות למבודד הבית כיסא פלסטיק שניתן לחיטוי אחרי האזעקה באמצעות אקונומיקה.

*משטרת ישראל תפנה אל כל גבאי בתי הכנסת ביישוב על מנת להבהיר את המשמעויות ולחדד את ההנחיות לגבי פעילות בתי הכנסת בתקופה זו. על מנת להימנע מאי נעימויות ודו"חות נא לפעול בהתאם. בנוסף צירפתי עבורכם מספר הנחיות למקרה ואתם נפגשים עם כוחות המשטרה בי

דוברות מועצה מקומית גן יבנה


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה