עובדי המועצה המקומית גן יבנה ממשיכים בהיערכות לשעת חירוםבשבוע האחרון תרגלו העובדים מצבי חירום על מנת לשפר את המוכנות של המועצה בתקופות לחימה. בין היתר תורגלה מערכת שוע"ל (שליטה ובקרה בעורף הלאומי). המערכת פותחה על ידי פיקוד העורך על מנת לייצר מנגנון ניהולי מסונכרן ומתואם בין כל נושאי התפקידים בשעת חירום. שלא נזדקק...

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בתרגיל השתתפו כל מנהלי המחלקות במועצה בהובלת ראש המועצה דרור אהרון, מנהל המועצה אילן סוויסה ומנהל אגף הבטחון אמיר גברה. בתרגיל השתתפו נציגי פיקוד העורף. 

מערכת השוע"ל מאפשרת בניית תמונת מצב מהירה, חלוקת משימות, הצעת פתרונות ומענים למצבים משתנים, תיאור ותיעוד הפעילות ברשת ועוד. 

ראש המועצה, דרור אהרון: עברנו סבב לא פשוט לאחרונה וראינו עד כמה חשובה המוכנות של כלל מנהלי ועובדי המועצה לחירום. עברנו ביקורת בשנת 2017 וקיבלנו ציון של 97.4 ואנחנו עם הפנים קדימה להמשיך ולהשתפר. השבוע קיבלנו הבטחה מפיקוד העורף לכלול את צומת גן יבנה במידה וישנה התרעה על ירי טילים אל עבר גן יבנה לדרישתנו ובעקבות הרקטה שנפלה במהלך הסבב האחרון במקום. בנוסף, אנו עובדים יחד עם לירן אשכנזי, היקל"רית של גן יבנה אל מול פיקוד העורף בכדי להשיג מיגוניות שתוצב גם בצומת גן יבנה".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה