עובדי המועצה המקומית גן יבנה מסייעים לפיקוד העורף ומשרד הבריאות בקטיעת שרשרת ההדבקההשבוע הוחלט כי עובדים מהמועצה המקומית גן יבנה יתנדבו לסייע לפיקוד העורף ולמשרד הבריאות בביצוע תשאולים טלפוניים ובחקירות אפידימיולוגיות על מנת לתגבר את המערך ולקטוע את שרשרת ההדבקה ביישוב וסביבתו.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

המועצה, בהובלת המנכ"ל, אילן סויסה והקב"ט, אמיר גברה, הקצתה 4 עובדים לביצוע החקירות, הם עברו הדרכה מסודרת ומקצועית מטעם משרד הבריאות והשתתפו בישיבה מיוחדת שנערכה יחד עם גורמים מפיקוד העורף.

ההחלטה לתגבר את מערך החקירות התקבלה בעקבות העומס הכבד בו שרויים מרכזי החקירות האפידימיולוגיות של משרד הבריאות והצורך בקטיעת שרשראות ההדבקה.

ראש המועצה, דרור אהרון: "אני שמח ומברך על כך שממשלת ישראל מחזקת את מערך החקירות ונעזרת בנו מכיוון שאנו מכירים את השטח טוב מכולם. אנו נערכים לקראת "תכנית רמזור", התכנית החדשה של ממשלת ישראל לטיפול בקורונה שאמורה להתחיל ב-1.9 ולפיה הרשויות בישראל יתחלקו לפי מידת התחלואה וככל שיהיו פחות נדבקים ביישוב יהיו פחות הגבלות. נכון לרגע זה גן יבנה ירידה במספר הנדבקים ונחשבת ליישוב צהוב, במידה ונמשיך לשמור על ההנחיות ולהוריד את מספר הנדבקים ביישוב נהפוך ליישוב ירוק והחיים יהיו הרבה יותר חופשיים וקלים לכולנו, אנו נעשה הכל כדי להגיע למטרה הזו".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה