עובדי המועצה המקומית גן יבנה עברו הכשרה להתמודדות עם מצבי סיכון ואובדנותהמועצה המקומית גן יבנה מבצעת הכשרות שונות לעובדיה על מנת להקנות להם כלים שיסייעו להם בעבודתם השוטפת ובמתן מענה לציבור התושבים. במסגרת זו , התקיים ביום שני האחרון 9/9 כנס מיוחד לכל עובדי המוקד העירוני 106, הפיקוח והשיטור העירוני במסגרתו הועברו תכנים בנושא אובדנות בהתאם לתכנית הלאומית למניעת אובדנות של משרד הבריאות.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

. במסגרת הכנס שהובל על ידי מנכ"ל המועצה, אילן סויסה, אורית מועלם ממשרד הבריאות ורינה כבתי ממחלקת הרווחה במועצה, התקיימה הרצאה בכדי להעניק לבעלי תפקידים אלו כלים שיסייעו להם באיתור והתמודדות עם מצבי אובדנות ומצבי סיכון נוספים. המטרה הינה להפוך את עובדי המועצה ל"שומרי הסף", להכשיר אותם לזיהוי סימני אובדנות בקהילה ולמנוע אותם.

ראש המועצה, דרור אהרון: "חשוב לי מאד שלעובדי המועצה במחלקות שנמצאות בקשר הכי הדוק עם התושבים ומעניקים להם שירות מסביב לשעון יהיו כלים להתמודדות עם מצבים שונים כולל מצבי סיכון. אנו ממשיכים להכשיר את עובדי המועצה ולהעניק להם כלים מגוונים בכדי להמשיך ולשפר את השירות שניתן לתושבים בכל תחומי החיים".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה