פארק רונה רמון יפתח לתושבים בין השעות 7:00-23:00 לרווחת התושבים הגרים בסמוךהפארק החדש על שם רונה רמון ז"ל ייפתח בתאריך 7/7/2020 . זהו הפארק הגדול ביותר בגן יבנה המשתרע על פני 40 דונמים. המועצה המקומית גן יבנה קיבלה אותו לידיה במהלך חודש יוני האחרון לאחר שהתקיימו כל דרישותיה בתחום הבטיחות.

. הפארק החדש מהווה ריאה ירוקה בלב ליבו של היישוב, הוא כולל מתקני משחק אקסטרים, סקייטפארק, מתקני כושר, פינות ישיבה, פינות ישיבה מוצלות, אמפיתיאטרון עם 350 מקומות ישיבה, שבילי אופניים, ברזיות, משחק ידע אינטראקטיבי, מתקן אומגה, מדשאות, גינון והפנינה של הפארק – בריכה אקולוגית יפהפייה עם צמחיית מים מיוחדת.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בכדי לשמור על תקינות הפארק, ניקיונו ורווחת התושבים שגרים בסמוך אליו, החליטו במועצה המקומית גן יבנה שהפארק ייפתח בשעות שנקבעו מראש (7:00 – 23:00). יוצב בו צוות מקצועי שיהיה אמון על התפעול והאחזקה של הפארק. כמו כן, יוצב בו פקח ייעודי לטובת השמירה על הסדר הציבורי והניקיון והוצבו בו מצלמות אבטחה (הפארק מצולם 24\7). בנוסף, הוחלט שלצד צילום הפארק והשמירה בו, גם סיירת ההורים היישובית תגיע אליו כמעט מידי לילה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ראש המועצה, דרור אהרון: "מדובר בפרויקט גדול ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לרווחת התושבים. לקח לנו זמן לקבל את הפארק מכיוון שהתעקשנו על כל פרט ופרט שבו. בתאריך 7.7.2020 תושבי גן יבנה מוזמנים להגיע וליהנות מחוויה לכל המשפחה. אנא מכם, שמרו על ניקיון הפארק ועל תקינותו למען כולנו, הגיעו עם מסיכות ושמרו על מרחק".

 

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה