פורים משמח במיוחד נערך באורט ע"ש יצחק רביןצוותי המורים יחד עם הצוות החברתי והתלמידים, החליטו כי בשבוע הפורים יקבל צביון מיוחד. הלימודים הופסקו בשעה 12:00 ונכנסו ל"זום בין" במסגרתו מורי בית הספר התנדבו להעביר סדנאות בתחומים שונים.

המורים הכניסו את התלמידים "אל ביתם " דרך סדנאות בבישול, אפיית חלות, פיצות ואזני המן, אומנות בקורנפלקס, הכנת "קרצופית מפנקת", ציור על חולצות, מדע במטבח ועוד שלל סדנאות שתרמו לקירוב הלבבות בין מורים לתלמידים.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

 

גם מועצת תלמידים קיימה שבוע ברוח החג, במסגרתו התלמידים חיפשו את הרקע של המסך בזום. תחרות המורה במסכה התפרסמה מדי יום והתלמידים ניחושו את זהות המורים לפי לוח רמזים, השכבות השונות הכינו משלוח מנות וירטואלי לגופים ביישוב לראש המועצה ועובדי המועצה, לצוותי הרפואה לקופות חולים השונות, התלמידים  בית הספר מכל  רחבי היישוב שיחקו "בגמד והענק" והעניקו משלוחי מנות זה לזה ועוד.

 

בפורים עצמו התקיימה שעת מחנך בכל השכבות ולאחריה צפו התלמידים במופע זום עם מיטב האומנים: שחר ליבנה, סטפן, דניאל אסייג ועוד. התלמידים דווחו למוריהם כי היה זה שבוע חוויתי ,שבוע שבו חשו יחסי קרבה רבה יותר לצוות המורים, ונהנו מאוד מלקחת חלק בסדנאות השונות.

 

מנהלת בית הספר, מרי שפונט: "בימים המאתגרים האלו שבהם נבצר מאיתנו לחוג את החג כראוי, היה זה מחמם לב, לראות את צוות המורים שלי מתגייס להביא את אווירת פורים לבית הספר. באיחוד המופלא הזה שבין מורים לתלמידים אני רואה את החוזקה של בית הספר זו בעיני מנהיגות אמיתית כאשר כולנו מבינים שרק באחדות כוחינו. אני מודה לצוות החברתי ולצוות המורים שעשה רבות בשבוע הזה, על מנת להביא לתלמידנו את רוח החג".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה