"מורים ליוגה מגן יבנה גילו את הקסם של תרגול בטבע כבר לפני כשנתיים ותוך כדי השיח איתם עלה הרעיון של הפסטיבל. אנחנו מזמינים את תושבי גן יבנה והאיזור כולו להתמסר לקסם של תנועה, בריאות, תזונה נכונה וחברותא טובה, אצלנו בין מאות עצי הפרי, ערוגות הירק והמתקנים האקולוגיים שבנינו במו ידינו" – כך אורלי קנת, מנהלת "עם הטבע".

המיזם יוצא לפועל בזכות שיתוף פעולה בין ארגונים, אך בעיקר בין אנשים. להפקתו חברו יחד מורים מקומיים ליוגה, טאי צ'י וצ'י-קונג, מטפלים ומעסים.

במשך יומיים, בתאריכים 18 ו-19 ביולי, יתקיימו תרגולים במקביל בשיטות יוגה שונות, חלקן רוגעות ושלוות, חלקן מאתגרות וקשות.

במקביל לתרגולים יעמוד לרשות המשתתפים  מתחם מעסים ומטפלים מפנק בשלל טכניקות טיפול. בנוסף יתקיימו סדנאות ליצירות מהטבע, סדנא בנושא המפגש בין אמא אדמה לחוכמת המזרח. זולות ישיבה ומוזיקה שקטה ייפתחו במרחב, כדי לאפשר למשתתפים מנוחה מהפעילות הנמרצת.

בפסטיבל ישולבו גם מופעי מוסיקה חיה, והוא יחתם ביום שישי בקבלת שבת מוקדמת.

דוכני אוכל בריאות יציעו למשתתפים ארוחת ערב ובוקר במחיר סמלי.

מארגני הפסטיבל מבקשים לאפשר לכל מתרגל פוטנציאלי להשתתף, גם אם הוא מגיע מרחוק.  אם תעלה דרישה, תיבחן לינה בתחומי הישוב, שגם היא לא תהיה כרוכה בתשלום, הם מסבירים.

עם הטבע

ביום חמישי 18 ביולי, הפסטיבל יתחיל בשעה 16:30 ויסתיים בסביבות 23:00. יום שישי ייפתח בתרגול יוגה עם זריחה בשעה 6:00 בבוקר, ויסתיים כאמור במעגל סיכום וקבלת שבת מוסיקלית.

למרות שהפעילות מוצעת חינם, נדרשת הרשמה מראש. 60 הנרשמים הראשונים יקבלו מזרן יוגה, מתנת GYM מרכז הספורט והנופש של גן יבנה. ההרשמה דרך דף הפייסבוק של "עם הטבע".

 

לפרטים נוספים: אורלי קנת 050-7562743