פרויקט חדש להגברת הביטחון האישי של תושבי גן יבנה יוצא לדרךבמהלך התקופה האחרונה, פעלו אנשי אגף ביטחון וחירום במועצה ביחד עם אגף הלוגיסטיקה ובשיתוף המשרד לביטחון הפנים לרכישת מצלמות מתקדמות ומערכות כריזה המחוברות למוקד העירוני 24/7.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

באמצעות המערכת, המוקדן יכול לראות בשידור חי את המתרחש בפארקים ומקומות מרכזיים ביישוב, לאתר הפרות סדר, לפקח על המתרחש בהם, לתעד ולדווח בשידור חי לשיטור ולפיקוח העירוני.

המערכת הותקנה בפארק החדש ע"ש רונה רמון ז"ל, פארק הגלבוע, מועדון הנקודה, פארק איריס, פארק אנפה, פארק החשמונאים, פארק המלקוש, גן פיטו וגן הדרים.

המיזם מצטרף לפעילותה של היחידה לביטחון קהילתי, יחד עם מתנדבים מקרב התושבים, בהפעלת סיירת ההורים היישובית שכוללת מפגשים עם בני נוער בפארקים ובגני השעשועים, הסברה על הסכנות שבצריכת אלכוהול וסמים, איתור מצוקות וסיוע בהתמודדות של בני הנוער.

ראש המועצה, דרור אהרון: "אני רוצה להודות לכל מחלקות המועצה ולמשרד לביטחון פנים על הובלת הפרויקט להגברת הביטחון ביישוב. באמצעות המערכת החדשה נוכל לאתר מקרים שונים של הפרות סדר וונדליזם ברחבי היישוב בזמן אמת ולעצור אותם באמצעות דיווח לשיטור העירוני וכריזה דרך המוקד. המערכת תסייע לנו גם בהגברת יכולות התפעול והשליטה בעתות חירום ומשבר".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה