פרס ראשון לסרטו של אמיר אורטס ממגמת תקשורת באורט רבין גן יבנהבתאריך 25/7 התקיימה בסינמטק ירושלים תחרות היצירה הצעירה על שם ואן ליר מטעם משרד החינוך. לגמר התחרות עלו 17 סרטים (עלילתי ותיעודי) ממגמות תקשורת בבתי ספר שונים ברחבי הארץ. מבית הספר אורט רבין גן יבנה עלה לגמר הסרט "סיפורו של אמיר" וזכה במקום הראשון בקטגוריית הסרט התיעודי הטוב ביותר לאחר שגבר על סרטים רבים ואיכותיים אחרים.

על הסרט: אמיר הורחק יחד עם אחיו סשה, מאמו הביולוגית לפנימייה. לאחר שלא הסתדר בפנימייה, הועבר למשפחה אומנת ולבסוף אומץ על ידי משפחה. אמיר הגיע לחתונת אחיו הביולוגי ומבלי לדעת נפגש עם אמו אותה לא ראה מגיל שש!!.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

אמיר עלה לבמה לקבלת הפרס לקול תשואות הקהל והודה למחנך הכיתה מר ערן רוזן, לרכזת המגמה קיווית דגורקר ולמורה לתקשורת עמירם רומם על התמיכה הרבה, והמאמצים שהביאו להצלחתו. אמיר ציין שללא תמיכה זאת, לא היה מצליח להגיע לאן שהגיע שכן סרטו זכה במקום הראשון.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

מנהלת בית הספר, מרי שפונט: "מגמת התקשורת בבית ספרנו קוצרת שבחים ופרסים רבים. מורי המגמה משקיעים רבות בתלמידים והתוצאות ניכרות לעין. אני מברכת את תלמידנו ומאחלת להם ולמוריהם המשך עשייה מרתקת ומהנה. הסיפור של אמיר מרגש ונוגע כאחד ,אין לי ספק שלולא תמיכתם ועידודם של מוריו לא היה מגיע להישג מכובד כזה."

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה