קצב הגידול הממוצע הגבוה ביותר בהידבקות בקורונה בשבוע האחרון בישראל : בגן יבנה!!!ההדבקה ההמונית התרחשה כנראה בנשף הסיום בגן יבנה בו 28 בוגרי כיתות י"ב נדבקו במסגרת הנשף אותו ארגנו לפני כעשרה ימים. כרגע ביישוב 71 חולים פעילים. בעקבות השמועות שנפוצו הודות הורים שהתחפשו לחתן וכלה בכדי לשוות לנשף מצג שווא של חתונה הבהירה שכבת י"ב כי לא היה ולא נברא וכי הנשף התנהל על פי כל הכללים הפרטים בכתבה.

אשדוד נט

מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה פרסם את הנתון הזה הבוקר במסגרת תמונת המצב היומית. המועצה המקומית גן יבנה נמצאת כעת ברשימת היישובים המוגדרים כמוקדי הסיכון להידבקות עם 88% גידול בהדבקה בתוך שבוע בלבד וכרגע ביישוב 71 חולים פעילים.

מספר החולים הפעילים היום בגן יבנה עומד על 71 כשבשבוע שעבר היו 27 חולים פעילים בלבד. אחוז ההדבקות ביישוב עומד על 10%. זאת לצד אשדוד אשר גם בה נתוני תחלואה גבוהים עם יותר מ-1,000 חולים פעילים. 

תושבי גן יבנה היקרים

דבר ראשון אנו רוצים לבקש סליחה על הבלאגן שנוצר. בפרסומים שקראנו ראינו שאמרו שהבאנו חתן וכלה מחופשים, שעשינו נשף בניגוד להנחיות. אז בשביל להפר את השקרים והשמועות, לא הבאנו אף אחד שהתחזה לחתן וכלה, והנשף שלנו התקיים כאשר היה מותר אירועים של עד 250 איש. 

לא ראינו הבדל בין חתונה של 500-600 משתתפים לבין נשף סיום של 120 ילדים שלומדים ועושים בגרויות כל היום יחד. 

בדיעבד, כנראה טעינו. כולנו מבודדים וחלקנו לא מרגישים טוב ובזמן זה אנו דואגים לשלומם של חברינו. האמינו לנו שאלה לא היו התוכניות שלנו לפני הגיוס. לא להיות חולי קורונה ולא לשבת בבידוד זמן לא מוקצב. 

אי אפשר להחזיר את הזמן לאחור אך אפשר לחשוב על העתיד ואת הלקח שלנו לעתיד למדנו. 

שוב סליחה מכל מי שנפגע. אנו מצטערים מעומק ליבנו ושולחים החלמה מהירה לכל חברינו.  ושבעזרת השם כולנו נצא מזה בשלום ונוכל לחזור לשגרה. 

שיהיה לכולם יום טוב ורק בריאות. 

תלמידי יב. "


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה