ראש מועצת גן יבנה קיבל את החיסון השני :"אין לי ספק שזו הדרך לחזור לשגרה"ראש המועצה דרור אהרון קיבל ביום שלישי 12/1/2021 את מנת החיסון השנייה במתחם החיסונים של קופת חולים מאוחדת.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

מאוחדת פתחה את מתחם החיסונים הענק במתנ"ס ד' - מאות קיבלו את המנה השנייה, בהם גם ראש המועצה. החל מיום רביעי (13.1) יורחב מבצע החיסונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. המשמעות היא שבני 50+ וצוותי רפואה יוכלו להתחסן.

 

שלושה שבועות לאחר שקיבלו את מנת החיסון הראשונה, הגיעו היום אחר הצהריים מאות מבוטחי מאוחדת לקבל את המנה השנייה של החיסון, במתחם הענק שהוקם במתנ"ס ד' באשדוד.

בין המתחסנים שקיבלו היום את המנה השנייה: מנהל מחוז דרום במאוחדת - דני מושיוב שאיחל לצוותים הרפואיים הצלחה בחלקו השני של המבצע הלאומי וראש מועצת גן יבנה - דרור אהרון. לאחר החיסון, מסרו כי הם חשים בטוב.

מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב: "היום עשינו צעד נוסף ומשמעותי במלחמה נגד נגיף הקורונה. אני מאמין בכך, שככל שנחסן יותר מבוטחים - ננצח בסופו של דבר את הנגיף.

לפני מספר שעות פתחנו מתחמי חיסונים גדולים בכל רחבי המחוז והתחלנו לחסן מטופלים שקיבלו לפני שלושה שבועות את המנה הראשונה. החל ממחר מאוחדת מרחיבה את מבצע החיסונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ונחסן גם בני 50+ וכן את צוותי החינוך וההוראה של משרד החינוך".

ראש מועצת גן יבנה, דרור אהרון: "שמחתי להגיע לקופת חולים מאוחדת לקבלת החיסון השני. אין לי ספק שזו הדרך לחזור לשגרה. חייבים להשלים את חיסון כלל האוכלוסייה למען העתיד, למען החינוך  והכלכלה - זו הדרך להתמודד עם הקורונה".

עוד יצוין כי על מבצע החיסונים באשדוד אמונה מנהלת המרחב - יוכי מאיר, ולצדה מנהלת הסיעוד המרחבית – קטי דידיק והפרוייקטורית במרחב - חנה אלקבץ. מבוטחי מאוחדת באשדוד מוזמנים לפנות לנציגי מאוחדת במוקד 3785* או במוקד 3833*, לאתר או לאפליקציה ולתאם תור לחיסון הראשון.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה