שבועות חיכיתם לחג הזה....חג יישוב מתקיים זו השנה העשירית בסימן אחדות וקהילהבתי הספר, תנועות הנוער, ארגונים קהילתיים, הנהגות הורים, אומנים מגן יבנה ועוד ועוד, כולם מחכים לחג ישוב שיתקיים זו השנה העשירית ביום חמישי 6/6 בין השעות 17:30-22:00 במגרש הכדורגל היישובי. השנה, יפעילו המנכ"ליות בשיתוף עם עמותת "עמרם", מתחם ייחודי הממחיש את תחום הצרכים המיוחדים, קבלת השונה והדרך לסייע לו.

מטרתו של חג יישוב אותו מארגנת תנועת זיקה גן יבנה זו השנה העשירית, היא לחדד את האחדות והקהילתיות. בפסטיבל יחכו לכם מתחמי הפעלה שונים ביניהם יריד אומנים, הרקדה המונית, תהלוכת תינוקות ביכורי גן יבנה וגם, מתחם מיוחד אותו יפעילו אנשי עמותת "עמרם" בשיתוף מנכ"ליות גן יבנה. המתחם ממחיש את קבלת השונה וכיצד להתנהג כשפוגשים אנשים עם צרכים מיוחדים.

המנכליות

עמותת "עמרם" הוקמה בהובלתם של שלושה עורכי דין עם צרכים מיוחדים ובניהול איתן, נמוך קומה,והיא מביאה עמה חוויה מוחשית של חיים עם מוגבלות כשבמתחם נערכת הדגמה לחיים עם מוגבלויות שונות. לדוגמא: כיצד ניתן לצייר כשאתה סובל מנכות בידיים?  כיצד לבצע פעולות פשוטות בסביבה רועשת כשאתה סובל מהפרעות קשב וריכוז? כיצד להתנהל באמצעות כיסא גלגלים ועוד. הפעילות המרגשת המחדדת את קבלת השונה תועבר בהמשך גם בבתי הספר ביישוב.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה