שבוע שכולו זה"ב נערך בבית הספר "בן גוריון" בגן יבנהמטרתו של שבוע הזה"ב היתה חינוך והדרכת הילדים לבטיחות בדרכים במטרה לשמור על חייהם ושלומם ולהגביר מודעות לנושא הבטיחות בדרכים על ידי פעילויות חוויתיות המשאירות חותם משמעותי אצל הילדים.דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ביום ראשון האחרון, החל שבוע הזה"ב בבית הספר בן גוריון בגן יבנה אשר נמשך לאורך כל ימות השבוע. שיאה של הפעילות היה יום הבטיחות בדרכים הארצי. במהלך השבוע, נהנו תלמידי בית הספר ממגוון פעילויות מעשירות המדגישות את חשיבות השמירה על הזהירות בדרכים. 

הפעילויות כללו בין היתר: יום ניראות במסגרתו הגיעו הילדים לבושים בפריטים המאפיינים זה"ב כגון ביגוד מחזיר אור ועוד, הכנת כרזות בהן הוצגו ססמאות ואיורים בנושא, הפסקה פעילה שהופעלה על ידי כיתה ה1 ומחנכת הכיתה רז דנין, הרצאה בנושא זמן תגובה לכיתות ד והרכבת פאזלים וכתב סתרים לכיתות ג. 

"צפינו במצגת שהעבירה מפעילת זה"ב. למדתי כמה חשוב לדעת את הכללים והחוקים, להיות עירניים וזהירים בכביש, כי אם נתפרץ לכביש או נחצה במקום אסור, אז הנהג לא תמיד יכול לעצור בזמן המתאים." אמרה נוהר אלישע, תלמידת ד'3

"הנושא חשוב מעין כמוהו ומציל חיים. שמחתי לראות את תוצרי התלמידים והעשייה, שהעידה, על למידה חוויתית ומשמעותית." סיכמה רז דנין, רכזת הזה"ב בבן גוריון.

 

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה