שרית זיו, ציירת, גרה בגן יבנה משנת 2000, נשואה לאורי ואם לשני בנים שקד ומיכאל.

לאחר שנים רבות בתעשייה הביוטכנולוגית, עבר שרית שינוי מקצועי מעניין. בשלב הראשון עסקה ברפואה משלימה עם דגש על טיפול אנרגטי לנשים שנעשה בערוץ פתוח לתודעה גבוהה. משבר בריאותי שחוותה אילץ אותה לחשב מסלול מחדש ואפשר לה לעסוק באומנות ולשלב אותה עם הרוח. כיום, מתמחה שרית בציור אנרגטי וביכולתו לשפר את האנרגיות סביבנו בקלות. 

בתמונה: יער בסגול וטורקיז. אקריליק על קנבס. זוגיות איתה, יציבה והרמונית, שאינה מושפעת מטלטלות חיצוניות. 

יער בסגול וטורקיז

מהו ציור אנרגטי?

"ציור אנרגטי הוא ממוקד מטרה ומחבר בין אנרגיה שהיא הכוח החזק ביותר בטבע לבין צורות וצבעים ביצירת האמנות. את הציורים אני מציירת כשאני במצב מדיטטיבי תוך התכווננות לתחום אחד או יותר בחיים. הטענה מכוונת באנרגיות חיוביות מאפשרת תמיכה בתחומים שנרצה לקדם כמו זוגיות, הצלחה, שחרור דפוסים מעכבים או תקיעויות, שפע, הרמוניה,שקט פנימי, יצירתיות ועוד. כך נוצר ציור אווירה אנרגטי המשפיע לטובה על האנרגיה בבית או בחדר הטיפולים ועל מי שנמצא בסביבתו. באופן טבעי נימשך לציור המוטען באנרגיות הנחוצות לנו או כאלו שייטיבו עמנו באופן טבעי. כשאנו תולים ציור כזה, האנרגיות שהוא משחרר סביבו יכולות להשפיע לטובה על מציאות חיינו."

בתמונה: הרמוניה צבעונית בגן: שמחת חיים, הרמוניה, זרימה והבטחה. 

הרמוניה צבעונית בגן

בנוסף לציור, שרית עוסקת בנתינה ומתנדבת בעמותה למען הלומי קרב בישראל. עמותה אשר נועדה לעזור  להלומי הקרב הנמצאים במצב כלכלי קשה ואשר חלקם אינו מוכר על ידי משרד הבטחון בשל סיבות שונות. העמותה עוסקת באספקת מכשירי חשמל חלופיים ומשומשים במצב טוב שנתרמו עבורם, גיוס סלי מזון ותרופות עבורם וכן ארגון ימי כיף. שרית אחראית על איסוף מכשירי חשמל באזור, העברתם למחסן בצפון ואיסוף כספים לצורך תפעול. לכבוד ראש השנה האחרון, ערכה שרית תערוכת ציורים כשסכום נכבד ממכירת הציורים הועבר לעמותה. 

בתמונה: עצי ברוקולי ססגוניים, אקריליק על קנבס. אופטימיות, שמחה, יחד, משפחה, אהבה. 

עצי ברוקולי ססגוניים

מה את נוהגת לעשות בסופי השבוע שלך?

בסופי השבוע אני אוהבת לטייל בטבע, לקרוא, לבלות בגינה שאישי מטפח.

 מה היה הכי טוב בשבוע שחלף?

הדברים הטובים ביותר שאירעו לי השבוע קריאת ספר טוב וגילוי גן תבלינים משגשג במקום מפתיע.

 מה היה פחות טוב בשבוע שחלף מבחינתך?

שמחתי שמערכת הבחירות הסתיימה. אני חסידה של שיח מכבד ומקבל. במערכת האחרונה נחשפנו לטונים צורמים. אני מאמינה באחדות ומקווה לטוב.

מה את אוהבת בגן יבנה?

אני אוהבת את האנשים, את העזרה ההדדית בעת הצורך (בעיקר בקבוצת המנכליו"ת  של גן יבנה, בה אני חברה, קבוצה שכולה רצון טוב ונתינה) אוהבת את החברותא וחוסן הקהילה.

 מה היית מוסיפה בגן יבנה?

אני מאמינה גדולה בשמירה על ערכי טבע, למען חיזוק האיזון הסביבתי ועל בריאות הציבור. נטיעה מאסיבית של עצים, שיגיעו לממדים רציניים, כמו אקליפטוס ואורן, באזורים פתוחים בישוב ובסמוך לו תעזור לשפר את האיכות האוויר ונטרול חלקי של מזהמים. אני ממליצה לטעת כמה שיותר ולא להסתפק רק בעצי נוי קטנים.

התמונות בכתבה מוצגות בקדימה צורן, בתערוכה "קיימו את אשר ראוי לקיים, שנו את אשר ראוי לשנות" לציון יום הזכרון ה-23 ליצחק רבין ז"ל. 

קבוצת צבעים של אור צבעים של אור - אנרגיה חיובית על בד. 

כשמסרים בתקשור, אנרגיה וציור נפגשים!

https://www.facebook.com/groups/saritziv/

 

 הדף העסקי של שרית זיו - צבעים של אור 

 

 הדף העסקי שלי שרית זיו - צבעים של אור: https://www.facebook.com/%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%96%D7%99%D7%95-%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%95%D7%A8-1083446765043546/