דוברות מועצה מקומית גן יבנה

במפגש הראשון התארחו תלמידי כיתות א' והמחנכות: שולי גלעדי, סימה ואסנת בגני הילדים, ויחד עם הילדים, הגננות והסייעות ערכו קבלת שבת ונהנו ממשחקים ופעילות יצירתית. המפגש השני התקיים בבית הספר, כאשר ילדי הגנים שולבו עם תלמידי כיתות א' וחולקו ל-3 קבוצות, כאשר כל קבוצה לקחה חלק בפעילויות הבאות: שיעור מוזיקה עם המורה לנה, שיעור ספורט עם המורה נטע ושיעור נוסף עם מחנכות הכיתות ושעת סיפור עם רינת הספרנית.

הפעילויות האחרונה לשנת הלימודים הנוכחית כללו טקס מרשים לשבועות בכיכובם של תלמידי ה'4, ה'5 אשר פתחו בתיפוף יחד עם אירית דידי, תומכת ההוראה, ולאחר מכן המחיזו בפני הקטנטנים את סיפור מגילת רות, בהובלתן של המחנכות רחל הלר, ויונת ארד. בהמשך, נערכה הרקדה משותפת לתלמידי א' וילדי הגנים, בהנחייתה של המורה רויטל. בסיום הפעילויות המהנות, העניקו תלמידי כיתות א' לילדי הגנים פנקס עם עט והקדשה.

אוריה יחזקאל, אריס אנרגאוז ואביה חמיאס, תלמידות כיתה א'2 מספרות: "אהבנו מאוד את ההצגה. היה כיף לראות את דוד המלך התינוק משפריץ עלינו מים לצלילי השיר: "מים לדוד המלך" . אחרי הטקס רקדנו יחד עם ילדי הגנים, ריקודי מעגלים, ואכלנו איתם ארוחה משותפת בבוסתן".