תהלוכת ל"ג בעומר יישובית בעם המון הפתעות ובסימן אחדות לכל המשפחהכבר יותר מ-22 שנים שבית חב"ד בגן יבנה מקיים את תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בה צועדים ביחד ילדים ומבוגרים, חילונים ודתיים זה לצד זה במפגן של אחדות. התהלוכה תחל בכנס שייערך במתנ"ס בשעה 16:30 ובו תיערך גם תספורת יישובית לאלו שמלאו להם שלוש שנים ממש כמו זו המתקיימת מידי שנה בהר מירון. משם, תצא התהלוכה הססגונית והשמחה אל קניון פרנדלי שם ייערך הפנינג שמח לכל המשפחה.

בכל שנה בל"ג בעומר, מתקיימת התהלוכה המסורתית של בית חב"ד בגן יבנה. מאחורי התערוכה עומד הרב שניאור קורנט רב חב"ד ביישוב. התהלוכה היא מפגן של שמחה ואחדות המיועדת לכל שכבות הציבור. "לערב אחד, אנחנו שמים את כל המחלוקות בצד ומפגינים אהבת חינם" אומר הרב שניאור. בכל שנה הולכת וגדלה ההיענות לתהלוכה ובשנה שעברה צעדו בה מאות משתתפים מהיישוב והשאיפה היא להגדיל את כמות המשתתפים בה השנה.

חב"ד

התהלוכה תחל בכנס במתנ"ס במהלכו תתקיים תספורת יישובית לכל הילדים אשר מלאו להם 3 שנים ובשעה 17:45 תצא התהלוכה הססגונית אשר תכלול בלונים ססגוניים, שלטים עם ססמאות בסימן אחדות ואהבת ישראל אל עבר קניון פרנדלי כשהיא עוברת ברחובות: הרצל, דרך קנדה והמגינים. התהלוכה מלווה באנשי בטחון ומשטרה. ברחבת קניון פרנדלי יחכה לצועדים הפנינג לכל המשפחה עם הפעלות יצירה לילדים כאשר בין היתר תתקיים סדנת קליעת חלות במהלכה יקבלו הילדים בצק (מתנת מאפיית "שיבולת השרון") אותו יקלעו לחלה ויאפו לאחר מכן בביתם. לכל המשתתפים יחולקו כובעים, בלונים והפתעות. 

נפגשים ביום חמישי 23/5/2019 במתנ"ס גן יבנה ומשם יוצאים לתהלוכה הססגונית. 

לפרטים - הרב שניאור 052-3603219


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה