תכנית חדשה המביאה מהפך בניקיון בגן יבנה יצאה היום לדרךתכנית חדשה לשדרוג משמעותי של רמת הניקיון ופינוי הפסולת והגזם ביישוב החלה היום בגן יבנה. הבוקר הוחלפה חברת הניקיון ביישוב בחברה חדשה שתביא מהפך של ממש בכל הקשור לאיכות החיים ביישוב.

במהלך כל התקופה האחרונה, לצד ההתמודדות עם מגפת הקורונה וסבב הלחימה האחרון בעזה, עמלים במועצה המקומית גן יבנה על תכנית מקיפה לשיפור איכות החיים של התושבים בתחום הניקיון ופינוי הפסולת והגזם ביישוב.

 

המהלך הראשון עליו החליטה המועצה הינו החלפת חברת הניקיון והתברואה ביישוב בחברה חדשה שנכנסה הבוקר לפעילות. במסגרת המהלך בוצע פילוח מקיף של פניות המוקד, בוצעו סיורי שטח בכל הרחובות והשכונות וזאת על מנת לבדוק היכן יש נושאים לשיפור ולצד זאת, היכן יש נושאים לשימור.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בין היתר, הוחלט לשמור על רמת שירות הגבוהה, מודעות ורגישות לתושב ומצד שני לשים דגש משמעותי על שיפור אופן הפינוי, החזרת פחים למקומם, פינוי מוחלט של הפסולת ללא שאריות, ניקיון המדרכות ואכיפה כלפי מי שמלכלך את המרחב הציבורי ומוציא פסולת שלא בימי הפינוי.

 

ראש המועצה, דרור אהרון: "כמה מילים מהלב️ על נושא ניקיון היישוב ומודעות לצרכי התושבים. בתקופה האחרונה נחשפנו כולנו לליקויים בתחום פינוי האשפה, הגזם וניקיון היישוב, לקחנו לתשומת ליבנו כל פנייה שהגיעה בנושא ואכן החלטנו לצאת בתהליך מקיף לשיפור איכות השירות המוענק לכם התושבים בתחום זה.

במהלך החודש האחרון העלינו הילוך בכל הקשור לעבודות שנעשות בתחום האשפה והניקיון בכדי לצמצם כמה שיותר את הפערים שנוצרו בתחום פינוי האשפה והגזם ברחבי היישוב לקראת כניסת החברה החדשה היום. אנו עושים צעד ענקי אל עבר שינוי אמיתי, עמוק ומקיף בכל נושא הניקיון והתברואה בגן יבנה, זה לא יקרה בין רגע, זה יהיה תהליך חדש ואינטנסיבי כולל קליטת החברה החדשה ואני מקווה שבסופו נגיע לתוצאה של יישוב נקי יותר ולהעלאת איכות החיים של כולנו. במסגרת המהלך בוצע פילוח מקיף של פניות המוקד, בוצעו סיורי שטח בכל הרחובות והשכונות וזאת על מנת לבדוק היכן יש נושאים לשיפור ולצד זאת, היכן יש נושאים לשימור. בין היתר, הוחלט לשמור על רמת שירות הגבוהה, מודעות ורגישות לתושב ומצד שני לשים דגש משמעותי על שיפור אופן הפינוי, החזרת פחים למקומם, פינוי מוחלט של הפסולת ללא שאריות, ניקיון המדרכות ואכיפה כלפי מי שמלכלך את המרחב הציבורי ומוציא פסולת שלא בימי הפינוי. כפי שהתחייבתי, אני מתכוון לשים את כל כובד משקלי על נושא ניקיון הרחובות ופינוי האשפה והגזם ברחבי היישוב".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה