תלמידים מבתי הספר בגן יבנה לקחו חלק בדיון בוועדה לזכויות הילד בכנסת בנושא חרמותהיום, שני 18/11 בעקבות הזמנה של ח"כ יפעת שאשא ביטון שרת השיכון והבינוי ויו"ר הוועדה לזכויות הילד , יצאה משלחת של 35 תלמידים מבתי הספר בגן יבנה לכנסת ישראל כדי להשתתף בדיון בנושא התמודדות עם חרמות בקרב ילדים ובני נוער. התלמידים נאמו והשתתפו בצורה פעילה בדיון וסיכמו את הביקור כמעשיר, חוויתי ומרגש.

בדיון לקחו חלק תלמידים מבתי ספר נוספים, נציגי מערכת החינוך, חברי כנסת ועוד. הישיבה נפתחה בדבריה של השרה, שאשא ביטון, שסיפרה על חשיבות הנושא עבורה ועל כך שלמרות הפסקת הפעילות בכנסת היא התעקשה לקיים את הדיון החשוב למען התלמידים. לאחר מכן סיפרו ילדים שעברו שיימינג על החוויה האישית שלהם, הסבל שעברו והקושי להתקדם הלאה ולהשאיר את משקעי העבר מאחוריהם. הדיון היה מרגש ואמוציונלי מאד והילדים כולם התרגשו.

 דוברות מועצה מקומית גן יבנה

לאחר מכן ניתנה רשות הדיבור לתלמידי אהוד מנור שסיפרו על האמנה הבית ספרית שיצרו יחד עם הצוות החינוכי במטרה להילחם בתופעת החרמות והשיימינג בבית הספר ולתלמידי אורט על שם יצחק רבין שהציגו את התכנית הבית ספרית במסגרת 'שומרי מסך' שנועדה להילחם בתופעות האלימות והחרמות ברשתות החברתיות.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

 

התלמידים סיכמו את הביקור בכנסת כמעשיר, חווייתי ומרגש עבורם החל מהביקור במתחם הכנסת, הסיור במסדרונותיה ועד ההשתתפות בוועדה רשמית.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה