תלמידי אורט רבין בגן יבנה ציינו את יום המילה הטובה בעשייה מרגשת בבתי הספר היסודיים ביישובתלמידי חטיבת הביניים יצאו לבתי הספר היסודיים ביישוב והסבירו את מהותה וחשיבותה של המילה הטובה בעזרת פעילויות ומשחקים. יש לנו רק מילים טובות לאמר על זה.

רשת אורט יצאה השנה בקמפיין לאומי המעודד שיח מכבד, חיובי ואוהד בין כל גווניה של החברה הישראלית. נוכח משבר עולמי, המאיים לפגוע בכל רבדי החברה - יש צורך של ממש לפעול באופן יזום ומשמעותי למען שיח מכבד וקידום הסולידריות החברתית. בהתאם לכך התקבלה ההחלטה  להפוך את המיזם למיזם שנתי, שיתקיים לאורך כל השנה, ואף יקבל ביטוי מיוחד בארבעה ימי שיא.

בפעילויות יום המילה הטובה שחל שבוע שעבר ייחדו תלמידי חטיבת הביניים את העשייה  הטובה  בבתי הספר היסודיים בישוב. בשכבה ז' הנחייתה של הרכזת חני חרובי מיקדו את פעילויות יום המילה הטובה  בבית ספר בן גוריון, תלמידי "רבין" הסבירו מהי המילה הטובה בעזרת פעילויות ומשחקים

בתמונה: יום המילה הטובה פעילות בבית הספר "נופי מולדת"

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

תלמידי שכבה ח העבירו פעילות בנושא מחמאות ופרגון לתלמידי כיתות ה' ו' בנופי מולדת,  תלמידי שכבה ט', העבירו פעילות בשיתוף שכבת ו' בבית הספר מכבים בישוב, נציגי השכבה לימדו בזום את כיתות ו' ליצור משחק לימודי בעזרת אתר wordwall. הפעילות נעשתה בעזרת מצגת מפעילה  שכללה משחקונים ומידע , לבסוף הנציגים הדגימו פתיחת משתמש באתר ובניית משחקון קצר , אותו שיחקו עם התלמידים.

הפעילות הייתה מעניינת ומהנה ומיוחדת במיוחד בתקופה זו בה התלמידים נדרשים ללמידה אחרת   מאתגרת, תלמידנו גילו  מנהיגות ומעורבות במהלך העשייה.

מנהלת בית הספר, מרי שפונט: "בימים אלו כולנו נדרשים להפגין סולידריות חברתית ולגלות רוח חיובית ואופטימית. מיזם המילה הטובה מאפשר לנו לבנות תרבות של שיח מכבד ערכי המעלה על נס את אחדותנו כעם. רק בדרך של שיח בונה ומעצים של פרגון והעצמה הדדית ,נוכל לבנות חברה שיכולה לנצח כל משבר .תלמידנו גילו רוח של התנדבות כתבו ברכות וקדמו שיח  ערכי ,מקדם ומאחד. אני מאחלת לתלמידנו ולמשפחותיהם חג שמח ושנה טובה."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה