דוברות מועצה מקומית גן יבנה

עריכת העיתון הדיגיטלי התבצעה בהתנדבות על ידי שמואל אגבר, אשר בנו רותם ז"ל התחנך בבית הספר. שמואל הגיע לבית הספר מידי שבוע והדריך קבוצה נבחרת של תלמידים משכבת ו' הבוגרת בכל תהליך הכתיבה, הצילום, מיומנויות המחשב השונות והפרסום, כל זאת בשיתוף מורות מהצוות: מירי כהן, ליליה סורקין ויונת ארד.

מבין קבוצת התלמידים נבחרה נוגה קגן תלמידת ו' לעורכת העיתון, הכתבים ערכו תחקירים וראיונות והיו אמונים על הפרויקט כולו. אחת מהכתבות התייחסה למהפיכה הצבעונית ועסקה בשיפור חזות ביה"ס, כתבה אחרת התייחסה לסיפורו המרגש של שמואל אגבר סביב מותו של בנו רותם ז"ל אשר נפל בזמן שירותו בצה"ל, בשנת 1999, בנר ראשון של חנוכה, בזמן אימון חטיבת השריון "עוצבת הברזל".

נוגה קגן, תלמידת ו'1 ועורכת העיתון: "ביום שישי ה-31 לינואר יצא העיתון הדיגיטלי הראשון לאור. בעיתון "בעט בן גוריון" ראיונות עם רחל אילוק, מנהלת ביה"ס, דרור אהרון, ראש המועצה, מתנדבי ביה"ס, מורות ותלמידים. בנוסף יש כתבות על אירועי ביה"ס, בדיחות וחידות ומשולבים בו גם סרטונים ושיר המנון. כל הכבוד לכל צוות העיתון אשר עמלו במשך ימים ותרמו שעות רבות כדי שהעיתון יהיה מרהיב ומעניין ויותאם לעידן הטכנולוגי. תודה מיוחדת לשמואל אגבר על הדרכתו המסורה והמקצועית. העיתון פתוח לכולם וניתן לעיין בו באמצעות האתר הרשמי של בית ספר בן גוריון גן יבנה".