דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ביום שלישי (15.1) ביקרו נאמני הבריאות בגן 'זהבה' יחד עם רכזת הבריאות, שולי פרץ והתקבלו בחיוך ובחום ע"י הגננת, הסייעת והילדים. בתחילת הפעילות נאמני הבריאות שאלו את הילדים שאלות על פירות וירקות, ולאחר מכן הסבירו להם על חשיבותם הרבה של אכילת פירות וירקות בחמישה צבעים בתזונה היומיומית שלהם.

אביב קצב, נאמן בריאות  מספר: "הסברנו לקטנטנים כמה חשוב לאכול ירקות ופירות כל יום, כי יש בהם הרבה ויטמינים ואכילתם תורמת לגדילה ולהתפתחות". בהמשך הפעילות, הפעילו נאמני הבריאות את ילדי הגן באמצעות משחק "נחש את הפרי או הירק". הם קראו למתנדב מילדי הגן, כיסו את עיניו והניחו בידיו פרי או ירק והוא היה צריך לזהותו באמצעות חוש המישוש והריח . להשלמת הפעילות, הכינו ילדי הגן יצירה. כל ילד מילדי הגן קיבל דף צביעה עם איורים של פירות וירקות, אותם נתבקשו לצבוע בצבעים שונים. בסיום, נאמני הבריאות סייעו להם להדביקם על מקלות הארטיקים, שהיו גם כן בצבעים של הפירות. נאמני הבריאות דיווחו על התעניינות רבה שגילו ילדי הגן והנאה מרובה שהם עצמם הפיקו מפעילות זו.      

רכזת הבריאות, שולי פרץ: "הפעילות תרמה לילדי גן 'זהבה' המתוקים וגם לנאמני הבריאות שגילו אחריות ובגרות, ולימדו על חשיבות אכילת פירות וירקות כמרכיב בסיסי וחשוב מאוד בתזונה היומית של כולנו. תודה מיוחדת מגיעה לצוות הגן: לאורלי הגננת ולחבצלת, סייעת הגן, שקיבלו את פנינו במאור פנים וסייעו ללא לאות במשך כל הפעילות".