תלמידי בית הספר בן גוריון בגן יבנה קיימו טקס במלאת 46 שנים לפטירתו של דוד בן גוריוןביום שישי 6/12 התקיים בבית הספר בן גוריון בגן יבנה טקס במלאת 46 שנה לפטירתו של דוד בן גוריון, ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל. הטקס היווה את שיאו של שבוע הלמידה אודות דוד בן גוריון המנהיג.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בטקס השתתפו תלמידי כיתה ד'1 והמחנכת בר אליה. הטקס כלל קטעי מידע על ילדותו, פועלו ותרומתו של דוד בן גוריון המנהיג לעמנו ולמדינתנו.

 

בנוסף, התלמידים שרו את השיר "סיפורה של מדינה ", אותו המחיזו על רקע  תפאורה מרשימה של ציר הזמן, אשר הוכנה מבעוד מועד ע"י סוזי מלל, סייעת הכיתה. התלמידים נשאו שלטים בהם נכתב "כן, כן לזקן" והצטרפו בפזמון.  

תלמידי הכיתה אף המחיזו את התיישבותו של דוד בן גוריון בנגב והפרחת השממה כהגשמת החזון שלו.

 

בסיום הטקס, הודתה מנהלת בית הספר, הגב' רחל אילוק, לבר אליה, מחנכת הכיתה ולתלמידים על טקס משמעותי, מרשים ומכובד. כמו כן, הזמינה המנהלת לבמה את מירי כהן, רכזת החינוך החברתי, להציג את חברי ההנהגה-מנהיגי העתיד.

 

דביר הלר, תלמיד ו'3, אשר נבחר ליו"ר הנהגת התלמידים, נשא נאום מרגש וקרא לתלמידים לדאוג לכך שאף תלמיד בבית הספר לא יישאר לבד בהפסקות ולא יסבול מנידוי חברתי, לטפח את נראות ביה"ס ולשמור על הקיים. " חשוב שתגלו אכפתיות ותעזרו לשמור כדי שלנו כחברה יהיה נעים". סיכם דביר את דבריו.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה