תלמידי בית הספר ע"ש בן גוריון בגן יבנה ציינו את יום ההליכה הבינלאומיבבית הספר בן גוריון בגן יבנה מקדמים בריאות כחלק מהתכנית לקידום אורח חיים בריא ופעיל, עודדו יונת ארד מחנכת בבית הספר ומאמנת לחיים בריאים יחד עם אנאבל שריקי וגילי כהן המורות לחינוך גופני את התלמידים לקחת חלק ביום ההליכה הבינלאומי שנערך ביום שישי האחרון 25/10

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

המורות אף הקדישו שיעור עם התלמידים על חשיבות ההליכה ותרומתה לבריאות הגוף והנפש והכינו עמם להכנת כרזות כיתתיות בנושא.

גאיה זהבי, תלמידת ו'4: "אחרי שערכנו בכיתה דיון על ההליכה כסוג של ספורט שתורם לנו גם מבחינה בריאותית וגם חברתית, אז הכנו כרזות עם סיסמאות כגון: "עם חברים לבית הספר צעדתם, על בריאותכם שמרתם!" "ברגל הלכת-זיהום אויר מנעת!". ואכן, ביום שישי שעבר הוזמנו התלמידים והוריהם להגיע ברגל לבית הספר. רבים מהתלמידים נענו להזמנה, התכנסו באחד משלושת מוקדי ההליכה, מלווים במורה אחראית והורים, וצעדו בגיל ובשמחה לבית הספר.

התלמידים וההורים אשר לקחו חלק ביום ההליכה, קיבלו מדליה על השתתפותם, שי ממחלקת הספורט של גן יבנה. עם הגעתם לבית הספר נהנו כל התלמידים מהרקדה המונית בהנחייתן של אנבל ובנות המחול של ביה"ס.

תלמידי כיתה ד'2 יחד עם המחנכת, אביגיל מזור, זכו במקום ראשון על הפגנת השקעה גבוהה ביותר ונראות מרהיבה ביום זה. כמו כן, מכל שכבה נבחרה כיתה אחת שזכתה במספר הצועדים הגבוה ביותר.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה