תלמידי החטיבה העליונה באורט על שם יצחק רבין קיימו יום קמפוסעם סיומה של מחצית השנה התקיים יום קמפוס בבית הספר אורט ע"ש יצחק רבין. יום בו הורים מנחים ומרצים בתחומים שונים. היום התמקד בפעילות של מעגלי שיח סביב נושא "מנהיגות- שומרים על האחדות מכבדים את השונות"


שבע עשרה הורים התגייסו על מנת להנחות את מעגלי השיח בהם נטלו חלק תלמידים ומורים. בחלק הראשון של המפגש פתחו ההורים בסיפור אישי מעורר השראה. ההורים הרצו בנושאים מגוונים ומרתקים. מר דוד מיקי הרצה על פעילות המשטרה, מר איליה קגן על צילום, מר ניסים משיח בנושא חשיבה, מר גיא אלטר בנושא מודעות ומדיטציה, מר עודד אלפייה בנושא טכנולוגיה, גב' עמית נגלר התנדבות במשטרה, גב' ענת ליפוויצקי הטרדות מיניות, מר רפי ברקאי חיל האויר, גב' איריס עמית הצבת מטרות nlp, מר שלמה אלפסה התנדבות והתפתחות, הגב' אורלי קנת בנושא שינוי חברתי, מר גבי גלאל על המשטרה ועל אינטרנט מוגן, מר ישראל איצקוביץ אחריות ומנהיגות, גב' ענת פישר שפת גוף ומודעות, מר שרון בן דוד חדשנות, הגב' לורן חזות  על סוד האושר והאחריות האישית.

 

היה זה יום פורה ומצמיח בהלימה לייחודיות בית הספר "ממנהיגות אישית למעורבות חברתית". מי שיזמו ותכננו את האירוע, מנהלת חטיבה עליונה הגברת בל חסידים בשיתוף צוות הנהלת חט"ע, יזמו, תכננו  ובצעו יום מיוחד בעל נופך שונה, מרענן ומקורי, "היה חשוב לנו להקדיש את היום לנושאים חברתיים שמעסיקים את החברה הישראלית בשנת השבעים ואחת למדינה. חשוב לנו לעודד את תלמידנו למעורבות חברתית ולאזרחות פעילה".

יום קמפוס אורט רבין

 

הורים רבים נרתמו להנחות את מעגלי השיח  וקבלו תגובות אוהדות מאוד ,תלמידים רבים שבחו את תכנית היום ובקשו עוד פעילויות מפרות כאלו. מנהלת החט"ע חלקה להורים תעודות תודה והוסיפה שפעילות משותפת של הורים ומורים גם יחד מבטאת את הקשר ההדוק שבין הקהילה לבי"ס ואין ספק שפעילות מסוג זה רק מקדמת שיח בונה ואוירה נעימה בין תלמידים ,הורים והמורים.

 

מנהלת בית הספר, מרי שפונט: "היוזמה הברוכה המשותפת של מנהלת חטיבת העליונה  הגברת  בל חסידים בשיתוף  הנהגת ההורים,  להפיק  יום כזה אינו דבר של מה בכך, הצוות השקיע רבות בגיוס המתנדבים ובתיאומים השונים. היה לנו חשוב להעצים את הקשר הפורה בין בית הספר וההורים. התלמידים דווחו שהדיונים היו מרתקים ואקטואליים .היום נחל הצלחה מרובה והותיר טעם של עוד ורצון לקיום ימים ערכיים ומרתקים כאלו בעתיד. אני מבקשת לברך את ההורים המתנדבים ,שילוב כוחות של הורים ובית הספר מוביל להצמחת ילדנו לפסגות".

---------------------

יש לכם סקופ? מעוניינים לפרסם? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 

--------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים שמגיעים לידינו. אם זיהיתם באתר צילום בו אתם בעלי זכויות יוצרים, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול משימוש בו, באמצעות הקישור כאן


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה