מאיר רביב יוצא במתקפה חריפה נגד איליה קגןבהודעה שהוציא המועמד לראשות המועצה כתב נגד קגן: "כמה צביעות אתה יכול לגלות"

אפילו ערב יום הכיפורים לא עצרו המועמדים לנוח מהמלחמה. ההתגוששות המילולית בין יו"ר הנהגת מכבים איליה קגן לבין המועמד לראשות המועצה המקומית גן יבנה מאיר רביב עולה מדרגה בימים האחרונים: בערב יום הכיפורים יצא רביב במתקפה חריפה כנגד קגן והאשים אותו בצביעות.

הרקע לדברים הוא הודעה שהוציא קגן בשבוע שעבר, בה טען כאילו רביב ניסה להכניס את קמפיין הבחירות שלו לתוך בתי הספר בעיר. "בימים אחרונים אני לומד על ניסיונות להכניס פוליטיקה ואת הקליקות והמתחים שסביב הבחירות לתוך בית ספר", כתב קגן והוסיף: "מעל במה זו, אני קורא לכל המועמדים לעזוב את בתי הספר והתלמידים בשקט ולא לערב אותם בפעילות הפוליטית שלכם. לא התלמידים ולא ההורים בבתי ספר לא זקוקים לזה. הבחירות יעברו, והנזק שההתעסקות הזאת מביאה לתוך בתי החינוך – יישאר!".

רביב החליט שלא לעבור בשתיקה על ההודעה הזאת, ופרסם הודעה משלו, ערב יום הכיפורים: "אדון איליה קגן, יו"ר הנהגת מכבים, כמה צביעות אתה יכול לגלות. אתה וחבריך בהנהגות הבית ספריות, העוסקים בפוליטיקה בלתי פוסקת בכל בתי הספר בישוב במשך חמש שנים ומנסים לצייר לתושבים תמונה ורודה, אתה זה שמפזר אבקת כוכבים על תושבים כדי להרדימם מלראות את המציאות העגומה של תוצאות המיצ"ב הנמוכות (40 מתוך 100). אתה זה שמונע מלשקף את המציאות האמיתית בבתי הספר, אתה זה ששופך קיטונות של רעל בתושבים שונים בישוב. אתה זה שמגלה את נטייתך הגזענית". 

בעקבות הדברים הקשים, פנינו לאיליה לשמוע את תגובתו, מסתבר שזה הפעם הראשונה שהוא נתקל בהודעה הנ"ל , בגלל שהוא חסם את אדון רביב בפייסבוק ואינו יכול לראות הודעותיו.  

שאלה: מההודעה האחרונה שלו אני מבין שכמות המשקעים בינכם לא טרייה כערב יום כיפור האחרון. 

"לפני הבחירות הקודמות מאיר רביב ביקר אצלנו בבית, עם עוד נציגים של התנועה שלו. קיבל את הכבוד הראוי כמו כל אדם אחר שמגיע אליי הביתה. עברו כמה שנים. הפעם שאלתי אותו שאלות לגבי התפקוד שלו במישור הקהילתי ולגבי המצע שלו בבחירות. במקום תגובה עניינית זכיתי למטר של קללות ומילות גנאי. מאז הוא חסום אצלי. עובדה שזה היה נכון לעשות, לפי הדברים שהאיש כתב בערב יום כיפור."  

תודה איליה, המשך ערב נפלא.

" נפלא עם הדברים הללו? טוב, מה אגיד לך"  


ככל שאנו מתקרבים ליום הבוחר ב-22 באוקטובר, נראה שהזירה הפוליטית בגן יבנה מתחממת יותר ויותר.

מאיר רביב
תגובות:


4. מאיר רביב איש ישר וכנה

תומך 20-09-2013

צריך היה להאמר את הדברים האלה אחרי שאיליה עשה בלאגן שלם. ישר כח מאיר!


 

3. יום כיפור ועכשיו אתה נזכר?

קצת כבוד 20-09-2013

איפה הכבוד שלך ?


 

2. רביב בערב יום כיפור אתה עושה זאת?

יהודית 17-09-2013

בוש לך.


 

1. איזה גועל נפש! לאיפה הדרדרתם

מיכאל 16-09-2013

אני מתבייש שהשיח הגיע עד לשם מקווה שה' סלח ביום כיפור

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה