מועדון הכושר "דה רוק" גן יבנה מתרחב ורוכש את חדר הכושר "לזוז"מועדון הכושר "דה רוק" בבעלותו של דודי לוי, נכנס בנובמבר האחרון לניהול חדר הכושר הוותיק בגן יבנה "ספורטוב". לאחר עשור, החליטה הנהלת ספורטוב להעביר את המושכות ל"דה רוק" והשינויים בחדר הכושר החלו מיד.

שינוי זה היווה חלק ראשון בהתרחבות המועדון שמתאריך 01.12.16 רכש את סניף "לזוז" גן יבנה הממוקם במרחק הליכה ממנו וסיפח אותו כסניף נוסף של הרשת. המתאמנים בלזוז הרגישו מיד את השינוי שהתבטא בכמה מישורים: שיפוצים מסביב לשעון של מבנה חדר הכושר, טיפולים אסתטיים של התקרה המטפטפת, הוספת מכשירי אימון מסוגים שונים וסידור מרחב חדר הכושר כולו בצורה שונה וייחודית אשר אפשרה מהלך זה. בנוסף מתוכננים להתווסף חוגים למערכת השעות במועדון ואף צירופם של מאמני כושר נוספים אשר יהוו פתרון לביקוש הגובר. לפני כשבועיים אף הוקמה קבוצת וואטסאפ למנויים, בה נשלחים עדכונים שוטפים לגבי חוגים, שינויים בשעות העבודה של המועדון עקב השיפוצים ואף הצעות מצד המנויים המגיעות היישר להנהלה.

המנויים הוותיקים של חדר הכושר "לזוז" שמחים מצד אחד על השינוי אך חוששים מצד שני לגבי עניין התשלום. לאחר המבצע "הזוגי" בו הציע "לזוז" מנוי שנתי בעלות 139 ₪ לחודש לנרשמים בזוג, עולה החשש כי ההנהלה החדשה תעלה את המחירים במקום לייצר תחרות בין חדרי הכושר השונים בגן יבנה. ביחס לאשדוד לדוגמא, מחירי המנויים לחדרי הכושר בגן יבנה הינם בין הגבוהים בשוק (220 ₪  לחודש לחצי שנה, 160 ₪  לחודש במנוי שנתי). עם כניסת רשת מכוני הכושר "פרו פיט" לשוק והוזלת המחירים משמעותית, חדרי כושר רבים באשדוד החלו אף הם להוריד את מחירי המנוי ולהציע מסלולי "חסכון" שונים. לדוגמא "מחיר הכירות" בחדר הכושר "לזוז" באשדוד מציע מנוי של 100 ₪  לחודש (!!!) עם אפשרות יציאה בכל סוף חודש ללא דמי ביטול. לעומת זאת התחרות בגן יבנה מסתבר אינה כל כך קשה, מנוי לחדר הכושר בקאנטרי קלאב בשכונת נאות אשכול הינו מעל 200 ₪ מה שהרחיק מתאמנים רבים ובהחלט לא תרם לתחרות.


כשנשאל על ההחלטה למכור את המקום, ענה הבעלים של "לזוז" אנטולי שנקל שההחלטה נבעה מתוך שיקולי הרשת, אשר עוברת למתכונת "לואו קוסט", כלומר מחיר נמוך למנויים ודגש על מקומות גדולים יותר מה שלא מתאפשר בסניף גן יבנה. "אנחנו מעבירים את המקום ל"דה רוק" במצב שיא של מספר מנויים ב4 שנים האחרונות" הוסיף אנטולי "המועדון במצב הכי טוב שלו מאז שנפתח ואנחנו בטוחים ש"דה רוק" יעשו עבודה טובה".

לאחר שיחה עם דודי לוי, אביה של חן והבעלים הזמני ("עד שחן תיקח את המושכות סופית" לדבריו) של מועדון הכושר "דה רוק", צפויות לתושבי גן יבנה והסביבה עוד מספר הפתעות מבורכות בכל הקשור לשיפוצו ושדרוגו של חדר הכושר הקיים: "אנחנו שמים דגש קודם כל על שירות הלקוחות והרווחה של המתאמנים" הוסיף, "מאוד חשוב לנו שאנשים ייהנו מהשדרוג המתוכנן".


לשואלים והמתעניינים, השיפוץ האינטנסיבי של חדר הכושר "לזוז" לשעבר מתוכנן להגיע לסיומו תוך חודש, בינתיים ניתן להירשם לחדר הכושר ולהתאמן בו כרגיל. לגבי מחירים ועלויות ניתן רק לקוות כי תיווצר תחרות אמתית בין המועדונים השונים אשר בסופה תניב מחיר הוגן אשר עומד בתנאי השוק למתאמנים בגן יבנה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה