ניצחנו: ליגת הותיקים בכדורגל

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('8caed310-6c37-4b32-985b-c0761e8f0a6e','/dyncontent/2022/4/27/91291c2e-a624-470a-ab8f-71e8c9c9c1a2.jpg',14014,'אילבן אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('8caed310-6c37-4b32-985b-c0761e8f0a6e','/dyncontent/2022/6/23/f551488c-f940-4e61-bda6-e6feece8b8fe.jpg',14818,'גן יבנה מועצה אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('8caed310-6c37-4b32-985b-c0761e8f0a6e','/dyncontent/2022/6/22/9ce20271-3e4d-4008-b6d9-43ab606f6ed0.jpg',14625,'מועצה גן יבנה אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15]]);})

במהלך השבוע האחרון התקיימו 28 משחקי ליגה. לאחר זמן רב, נרשם ניצחון לקבוצת ותיקי גן יבנה. כל המשחקים של יום שישי האחרון בוטלו עקב תנאי מזג האוויר והסערות שפקדו אותנו.

להלן תוצאות המשחקים:

מחוז דרום
שדרות - מ.ס עירוני אופקים 3:2
אופקים: אמיר וקנין (2), גיא לואטמן.

עירוני אשדוד - עירוני ב"ש 1:2
אשדוד: אמיר אלקריף (2).
באר שבע: אורן סגרון.

בני לכיש - ותיקי מתנ"ס גן יבנה 1:4
לכיש: אלי כהן, אסיף אפסאי, שלומי שבתאי, עמירם מימוני.

שחקני עירוני אופקים


מחוז מרכז
אורתודוכסים לוד - ותיקי ג.יבנה ע"ש אמנון קרא 8:5
גן יבנה: ליאור סויסה(5), רובי ברנס(2), גדעון קרא.


קרית עקרון - עירוני ראשל"צ 2:2
עקרון: אייל לוי, מקסים גלוק.
ראשל"צ: אופיר שרעבי, זוהר גרין.

ותיקי אשדוד - נס ציונה 3:2
אשדוד: איזק אמויאל, רמי מגדי.
נס ציונה: שלומי בר שלום, מיכה קריאף, שרון יצהרי.

נחלת קירה יהודה - רמת אליהו 6:0
רמת אליהו: מור גולן (2), אורן סממה, רוני אוחנה, אמיר עזרא, דודי בריל.

מחוז תיכון
שמשון ת"א - הכח ר"ג 4:0
הכח: משה אסולין (2), אלון אוסטרוביץ, אלי אליאס.

קרית אונו - ותיקי בני יהודה ת"א 3:0
בני יהודה: מוטי ששון, אבינועם מליחי, אמיר שלח.

מכבי שהם - ותיקי צעירי יפו 3:0
יפו: סימון זקאק, אברהים אבו אל קיעאן, יוסי סקא.

הפועל ר"ג - ותיקי דוד ישי ירושלים 2:2
ר"ג: רונן חרזי, אייל כהן.
ירושלים: נצח מסובי, אלירן ספרדי.

מחוז דן
ותיקי טירה - ותיקי ג'לג'וליה 2:2
טירה: עבד טיטי, אמיר עוביידי.
ג'לג'וליה: ויסאם סרסור, אמין טאהא.

ותיקי יקום - רמת השרון 1:4
יקום: ליאור דוד (2), רון שושני(2).

עירוני פ"ת - מכבי גבי כפר יונה 1:2
פ"ת: חן לניב, יוסי שושני.
כפר יונה: סולי יוסף.

אינטר מחנה יהודה פ"ת - ותיקי הרצליה 5:0
הרצליה: אבי ג'נח (2), שלומי לוי, אורן רומי, דויד דרי.

מחוז שרון
מ.כ בנימינה - ותיקי ג'ת 1:2
בנימינה: חי דור, דור עמוס.

ותיקי ש.פרלמן נתניה - הפועל עירוני אור עקיבא 1:2
נתניה: שניר זהבי, יריב אשכנזי.
אור עקיבא: ארז מסיקה.

בני כפר קרע - ותיקי הפועל חוף הכרמל 3:2
כפר קרע: עסלי מוחמד, פדאא קעואר.
חוף הכרמל: נתי וקנין (3).

אום אל פאחם - ותיקי פרדס חנה 0:3

מחוז צפון
ביר מכסור - סכנין 6:3
ביר מכסור: מאלק חוג'יראת (2), אדיב חוג'יראת.
סכנין: ראפע שאהין (2), שאדי (2), מוניר חלאילה, באדי.

ותיקי בני יפיע - ותיקי יקנעם 3:1
יקנעם: גדי אוחיון (2), שלומי חתוכה.

מכבי צור שלום אילן - ותיקי מוניר דיר חנא 5:1
צור שלום: יורם חודדטוב.

מכבי חיפה - מכר 2:1

שפרעם - ותיקי עירוני עכו 0:0

ביר מכסור - מכבי צור שלום אילן 0:3

מחוז גליל
בית"ר צפת ע"ש יוסי סויסה - ותיקי פקיעין 3:3
צפת: אופיר אשכנזי (2), שי זיגדון.
פקיעין: ראפי רבאח (2), חביב סומעאן.

ותיקי קרית שמונה - ותיקי חצור 1:3
קרית שמונה: אלעד גולני (2), משה לנקרי.

---------------------

יש לכם סקופ? מצאתם טעות בכתבה? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 

--------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים שמגיעים לידינו. אם זיהיתם באתר צילום בו אתם בעלי זכויות יוצרים, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול משימוש בו, באמצעות הקישור כאן


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה