נצחונות מגיעים בצרורות

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('3348cfb8-413d-4d07-89dd-652e01ef4c81','/dyncontent/2022/8/11/5f027b70-882c-42c9-98d2-5feb13cce8f1.gif',15037,'מלון לאונרדו אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('3348cfb8-413d-4d07-89dd-652e01ef4c81','/dyncontent/2022/7/24/f07413a0-197b-488d-8d21-a6bb21c9fa8f.jpg',14818,'גן יבנה מועצה אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('3348cfb8-413d-4d07-89dd-652e01ef4c81','/dyncontent/2022/4/27/91291c2e-a624-470a-ab8f-71e8c9c9c1a2.jpg',14014,'אילבן אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('3348cfb8-413d-4d07-89dd-652e01ef4c81','/dyncontent/2022/6/22/9ce20271-3e4d-4008-b6d9-43ab606f6ed0.jpg',14625,'מועצה גן יבנה אייטם כתבה ',525,78,true,26322,'Image','');},15]]);})

סיכום שבוע בליגת הוותיקים: לאחר שניצחה קבוצת הותיקים של גן יבנה במשחקי השבוע שעבר, שוב הביאה לנו הקבוצה ניצחון בתוצאה מרשימה.

29 משחקי ליגה שוחקו השבוע בליגת הוותיקים ועוד 3 משחקי גביע המדינה. רמת השרון, בית"ר צפת ומג'דל כרום העפילו לשמינית גמר הגביע. אמיר וקנין (מ.ס עירוני אופקים) ואבידן דמתי (מתנ"ס גן יבנה) להטו השבוע עם חמישייה 

מחוז דרום
מ.ס עירוני אופקים - בני לכיש 2:8
אופקים: אמיר וקנין (5), הרמן עמר, יקיר בוקובזה, גיא לואטמן.
לכיש: אלי כהן, נתי שדה.

ותיקי מתנ"ס גן יבנה - בית"ר ותיקי אופקים 1:5
גן יבנה: אבידן דמתי (5).
אופקים: קובי עטר.

מכבי קרית גת - עירוני אשדוד 6:2
קרית גת: כפיר הרוש, פנחס איאסו .
אשדוד: אמיר אלקריף (3), חגי בן ישי (2), רונן זאנו.

עירוני ב"ש - שדרות 0:3

מחוז מרכז
רמת אליהו - קרית עקרון 3:6
רמת אליהו: מור גולן(2), דודי בריל, רוני אוחנה, דודי פדלון, דודי בכר.
קרית עקרון: אייל לוי, שי אבוקסיס, משה פרץ.

נחלת קירה יהודה - ותיקי ג.יבנה ע"ש אמנון קרא 3:3
נחלת יהודה: שרון מימר, אסי אסולין, יריב פישרמן.
גן יבנה: ליאור סויסה (2), ראובן ברנס.

מעלה אדומים - ותיקי אשדוד 2:3
מעלה אדומים: שי מזרחי (2), דידו שמעון.
אשדוד: אשר אדרי, יוסי עזור.

עירוני ראשל"צ - אורתודוקסים לוד 0:3

מחוז תיכון
ותיקי דוד ישי ירושלים - שמשון ת"א 1:4
ירושלים: נצח מסובי (2), אשר בן עמי, רונן תורג'מן.

ותיקי דניאל לוד - קרית אונו 4:4
לוד: ישראל כהן (2), יעקב הילל, שלומי בן משה .
קרית אונו: חנן אסור (3), אייל סרוסי.

הכח ר"ג - מכבי שהם 2:4
הכח: אלי אליאס (2), ניר שיקווה, משה אסולין.
שהם: יניב בן ניסן, גיא קופל.
ותיקי בני יהודה ת"א - הפועל ר"ג 1:4
בני יהודה: אמיר שלח, אייל חיים, אלירן מגול, אבינועם מליחי.
ר"ג: אורן כוכבי.

מחוז דן
מכבי גבי כפר יונה - ריאל לטינו 1:3
כפר יונה: מיקי (2), סולי יוסף.

ותיקי ג'לג'וליה - אינטר מחנה יהודה פ"ת 1:5
ג'לג'וליה: ראמי עראר (2), מחמד שואהנה,אמין טאהא,אחמד גאנם.

עירוני פ"ת - ותיקי טירה 2:2
טירה: יאסר אלעמור, עצמי.

ותיקי הרצליה - ותיקי יקום 4:2
הרצליה: גילי מועלם, שלומי לוי.
יקום: אמיר שוקרון, עוזי גלמידי, אסף דגאי, ליאור דוד.

מחוז שרון
הפועל עירוני אור עקיבא - מ.כ בנימינה 1:3
אור עקיבא: איציק אוקה, קובי ראובן, שרון סעדה.
בנימינה: דדי וענונו.

ותיקי הפועל חוף הכרמל - מ.א מנשה 3:2
חוף הכרמל: דני טרנר, נתי וקנין.
מנשה: שגיא זינגר, כפיר ימיני, אליקו חפץ.

מ.כ ותיקי חדרה/גא - ותיקי ש.פרלמן נתניה 2:1
חדרה: דודי זנטי 
נתניה: ויקי מימון, יניב בן אור.

ותיקי ג'ת - אום אל פאחם 1:2
ג'ת: מוחמד עוודי, ראאיד ותד.

ותיקי פרדס חנה - בני כפר קרע 3:4
פרדס חנה: אשר אדרי, אבישי מלול, יוסי דוקרקר, אריק משעלי.
כפר קרע: וליד עתאמנה, עמאד עסלי, חליל יחיא.

מחוז צפון
מכבי צור שלום אילן - ותיקי עירוני עכו 3:2
עכו: שלום דותן (3).

סכנין - ותיקי בני יפיע 2:5
סכנין: שאדי (3), מוניר, ראפע.
יפיע: סמיר, גומבלאט חליליה.

ותיקי טירת הכרמל - שפרעם 2:3
טירת הכרמל: חייקה באבא, ירדן דוד, מנחם סלמה.
שפרעם: רמי אבו חרב (2).

מכר - ג'דידה 2:1
מכר: חמוד אדהם.
ג'דידה: בלאל ארשיד (2).

ותיקי מוניר דיר חנא - ותיקי שיבלי 1:7

מחוז גליל
ותיקי יהודה אדרי מעלות - ותיקי צפת ע"ש רוני אדרי 0:3
מעלות: דורון בן דוד, שחר שיון, אבי אסרף.

ותיקי קרית שמונה - דיר אל אסד 4:3
קרית שמונה: חיים אוחנה, שרון מנחם, משה לנקרי.

ותיקי חצור - בית"ר צפת ע"ש יוסי סויסה 1:4
חצור: קדם לוי (2), יותם בן שטרית (2).
צפת: מאור אבידן.

ותיקי מכבי בית ג'אן - ותיקי יהודה אדרי מעלות 3:1

ותיקי גוש חלב - ותיקי מרום הגליל 2:5
מרום הגליל: מאור סופר (2).

גביע המדינה
ותיקי צעירי יפו - רמת השרון 6:2
יפו: אברהים אבו אל קיעאן (2).

בית"ר צפת ע"ש יוסי סויסה - ותיקי קרית שמונה 1:1 (3:4)
צפת: שי זיגדון.
קרית שמונה: אלעד גולני.

דיר אל אסד - אחווה מג'דל כרום 1:1 (5:4) 

---------------------

יש לכם סקופ? מצאתם טעות בכתבה? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 

--------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים שמגיעים לידינו. אם זיהיתם באתר צילום בו אתם בעלי זכויות יוצרים, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול משימוש בו, באמצעות הקישור כאן


$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('d693c80a-61a9-4078-b81a-a22e06e3de0a','/dyncontent/2022/7/31/77af4cdd-143f-4a53-a213-cd758f1efdca.jpg',14976,'אפיקים אייטם כתבה ',525,78,true,26324,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('d693c80a-61a9-4078-b81a-a22e06e3de0a','/dyncontent/2022/8/16/6b2dcb92-1413-4d05-98b5-dc5b6b5b7961.gif',15057,'בית האופרה אייטם כתבה ',525,78,true,26324,'Image','');},15]]);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה