התפרסמו הרשימות הסופיות של המועמדים למועצהחלק מהמועמדים פרשו, חלק החליפו מקומות ברגע האחרון וחלק שמרו על הקיים. אבל באף סיעה אין אישה שעומדת בראש

המועד הסופי להגשת הרשימות המתמודדות לראשות המועצה ולמועצה התקיים השבוע, ומעתה לא יהיו עוד כל שינויים ברשימות וחבירות פוליטיות. כמו בכל מערכת בחירות, גם הפעם נתקלנו במתמודדים שברגע האחרון הבינו שסיכוייהם לא ריאליים והסירו את המועמדות שלהם.


עדכונים בנושא הרשימות הסופיות של המועמדים. ראשית, נמרוד אברהם הסיר את מועמדתו לראשות המועצה. ניתן להעריך שהוא פשוט הבין שלא ריאלי מבחינתו לנצח במרוץ לראשות המועצה והעדיף להשקיע את מלוא מרצו בהשגת מקום סביב שולחן המועצה. משם הוא מקווה להגשים את חזונו לגן יבנה. בראיון מיוחד לאתר "גן יבנט", שיעלה בקרוב, נשאל אברהם מיהו המועמד המועדף עליו בבחירות אלה, ובחר להישאר נייטרלי , "אני לא מביע שום עמדה לגבי מתמודדים אחרים. אני אשמח שהמתמודד שייבחר יהיה בעל זיקה לגן יבנה", אמר אברהם.

שנית, שמעון אלגרבלי, מי שהיה עד לא מזמן חלק אינטגרלי וחשוב בתנועה של ראש המועצה המכהן דרור אהרון, החליט, במפתיע או שלא, לחבור למפלגה בחסות ש"ס. המפלגה אוחזת בשם "גשר" והמוטו שלה הוא חיבור בין דתיים לחילוניים. השלטים של  דרור אהרון הוסרו מיד מביתו של אלגרבלי לטובת השלטים החדשים.

גם במפלגת הבית היהודי של עו"ד אביחי עוגן לא משעמם. מי שעד לא מזמן אייש את המקום השני תא"ל פרץ, ביצע חילוף בדקה ה-90 עם יאיר כהן צמח, עליו העלינו ידיעה נפרדת באתר גן יבנט. כאן תוכלו להיכנס לידיעה.

במפלגתו של ארז אדרי, כפי שכבר פורסם בעבר, מספר 2 הוא סנ"צ בדימוס הנרי שאנן. בליכוד המצב סטטי באופן יחסי. כפי שפרסם ירון ניסים, במקום השני יעמוד יורם סויסה הפעלתן. לאחר מכן חברת המועצה הנוכחית יהודית אלפסי וחנן פריינטה.

בסיעת העבודה, בראשותו של מאיר רביב, אין כל חדש ונראה שההתרכזות היא בהבלטת רביב.

במטה של אלי אלוש יצאו בהודעה מסודרת כאשר במקום השני כידוע אילן ביסמוט, במקום השלישי עו"ד הגברת וויצמן וברביעי יוסי בן נוב. נראה כי אלוש עשה שילוב יפה בהרכבת הגוון של הצות שלו שמורכב מוותיק, אישה וצעיר.

במפלגת "דרור לגן יבנה", בראשותו של דרור אהרון במקום השני אפשר למצוא את מ"מ וסגן ראש המועצה, סביון יניב. מספר שלוש היא מחזיקת תיק החינוך ירדנה אוקמן. ואת אילן רביבו ורפאל פרץ ניתן למצוא במקומות 4 ו-5, בהתאמה. 


הרשימות ברובן מגוונות ומעניינות, אך קצת מאכזב שאין אפילו מתמודדת אחת כראש רשימה . הנשים הדומיננטיות ביישוב מתמקמות במקום השלישי והלאה בדרך כלל. מי יודע –  אולי בשנת 2018.


תגובות:

3. סקירת המתמודדים

ירון 25-09-2013

למה בדיוק התכוון המשורר -סליחה הכתב - במשפט:" בסיעת העבודה, בראשותו של מאיר רביב, אין כל חדש ונראה שההתרכזות היא בהבלטת רביב..."? מאיין נשאב המידע המרעיש וניטרלי הזה? שלהבדיל מרשימות אחרות, שאינן מתרכזות במועמד שלהם? כדאי שתעלו כיתה -חבר'ה. לפעמים שתיקה שווה זהב.


2. נראה שיש מתמודדים ראויים מאוד

תושב ותיק 20-09-2013

עדיין לא החלטתי למי להצביע אבל נראה שיש אלטרנטיבות טובות1. לא מבין מה היה רע לכם עד עכשיו עם דרור

דוד 20-09-2013

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה