צריכים להפקיד כסף בבנק הפועלים בגן יבנה? עדיף שתיסעו לגדרהאורלי עטיה, תושבת גן יבנה מזה 19 שנים, הינה בעלת עסק הפועל ביישוב בשם "בית בטבע". בפוסט חריף שהעלתה אתמול לרשת החברתית, היא מעלה את הקשיים אתם נאלצים בעלי העסקים בגן יבנה להתמודד בשל תפקודם הלקוי של המכונות בסניף בנק הפועלים בגן יבנה

.

אורלי מנהלת עסק בשם "בית בטבע", הפועל מזה-17 שנים בגן יבנה. היא טוענת כי בשנתיים האחרונות, בייחוד מאז ערב חג הסוכות האחרון, המכונות שהציבו בבנק הפועלים בגן יבנה הינן תקולות בתדירות גבוהה. זאת, באופן שלא מאפשר הפקדת מזומנים וצ'קים (בעיקר לא מתאפשר להפקיד שטרות של 200 ש"ח), או בכך שגם אם ניתן להפקיד מזומנים, המכונות לא מנפיקות אישור הפקדה. משמע, שאם המכונה כבר מאפשרת הפקדת כספים אין לכך שום "עדות" שההפקדה אכן בוצעה.

"כסוחרת (בית טבע) בגן יבנה, אני מפקידה בכל יום מזומנים וצ׳קים. המכונות פה (בבנק) תקולות באופן קבוע. מאז ערב חג סוכות, יש בעיות חריגות בהפקדה, שבועות שאיננו יכולים להפקיד שטרות של 200 שח. ואם כבר זה מתאפשר למשך יום או יומיים והשטרות נקלטים, הן לא מוציאות אישור הפקדה. כך שהפקדתי כמה אלפי שקלים ואין לי אישור שהופקדו ואנחנו נאלצים לנסוע לגדרה רק בשביל להפקיד כספים".

כאמור, בעלי העסקים בגן יבנה מחויבים להפקיד את כספי ההכנסות מהעסק שלהם יום ביומו. משמע שהם מבלים בכל יום מספר שעות בבנק. מדובר באנשים שמשלמים לבנק עמלות בלתי מבוטלות על פעולות שהם מבצעים, אך בפועל הבנק לא נותן להם את השירות לו הם מצפים. כזכור לפני כשנה רצו לסגור את הסניף המדובר אך הדבר ירד מהפרק. אף על פי כן, טוענים בעלי העסקים, ובצדק, שככל שהוחלט להשאיר את הסניף פתוח עליו לתפקד ולתת את השירות הטוב ביותר לציבור בגן יבנה.

בסניף הבנק המדובר ישנן 3 מכונות, 2 ממוקמות בתוך הבנק ואת מהן נמצאת מחוץ לבנק. התקלה במכונות מתייחסת כאמור לכלל המכונות הנמצאות בבנק.

אורלי מוסיפה שפנתה עשרות פעמים לפקידות בבנק, והתשובה הייתה: "זה לא אנחנו אחראיים, אלא חברת ברינקס". היא טוענת שבעקבות הפוסט שהעלתה לרשת, יצרה אתה קשר מנהלת הבנק החדשה של הסניף והודתה בפנייה שהיא מודעת לבעיות במכונות והיא פועלת על מנת לטפל בהן, אך לפי שעה זו, המכונות עדיין תקולות.

הפוסט שעלה אתמול לרשת-

צילום: מתוך הפייסבוק

תגובת בנק הפועלים לפנייה של "מה נשמע גן יבנה" בסיקור שעשו באותו הנושא: "בנק הפועלים תיקן את התקלה שהייתה במכשירים באופן מידי וכעת הם פועלים באופן תקין. מעבר לכך, אנחנו שמחים לבשר שבמהלך הרבעון הראשון של שנת 2018, יותקן בסניף מכשיר בנקט חדיש עם יכולות הפקדת מזומן ושיקים בחבילה".

נתקלתם בסיטואציה מתסכלת מצד נותני השירותים השונים בגן יבנה? מוזמנים לשתף אותנו.

יש לכם סקופ? מעוניינים לפרסם? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה