תלמידי גן יבנה תורמים לקהילה ומקבלים בחזרהכמו בכל שנה תיכון נעמי שמר ותיכון רבין שיתפו פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן, במסגרת מבצע ״הקש בדלת״. בעקבות ההירתמות הגדולה, קיבלו השבוע שני התיכונים תעודות הערכה על השתתפותם בהתרמה

אלכס דולברג

תעודות הערכה הוענקו השבוע לשני תיכונים כאות הוקרה על השתתפותם במבצע ״הקש בדלת״, מטעם האגודה למלחמה בסרטן. מדי שנה תושבי גן יבנה, פותחים את הדלתות לילדים ותורמים סכום סמלי למען המטרה הנעלה.

השנה מבצע ״הקש בדלת״ המתבצע במתכונת ארצית, נערך בתאריך 23.10.2017. ברחבי הארץ יצאו אלפי תלמידים, ביניהם גם התלמידים והתלמידות מגן יבנה. האגודה למלחמה בסרטן פועלת כבר קרוב ל-60 שנה כדי לדאוג לחולי הסרטן. השנה בגן יבנה השתתפו במבצע שני התיכונים ביישוב. בתיכון אורט נעמי שמר יצאו למבצע השנה תלמידי שכבה ח׳ ומתיכון אורט רבין יצאו תלמידי שכבה ז׳.

ארכיון

מטרתה העיקרית של האגודה למלחמה בסרטן- להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים. האגודה מפעילה ברחבי הארץ כ-70 סניפים, שמטרתם להביא לחולי הסרטן את הפעילויות והסדנאות המתקיימות באגודה. ההכנסה העיקרית של האגודה (חוץ מתורמים בארץ ובחו״ל) הוא מבצע הקש בדלת, המתקיים פעם בשנה לאחר פתיחת שנת הלימודים. כל שנה לפני המבצע השכבה שנבחרה לצאת להתרמות עוברת הרצאות בנושא מחלת הסרטן, פעילויות האגודה וכמובן כללי הבטיחות.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה