חג פורים מתקרב בצעדי ענק

משלוח מנות איש לרעהו- פרויקט מיוחד במינו הקורה בפעם השלישית ביישוב. במסגרת הפעילות משפחות שמעוניינות להשתתף נרשמות למערכת, לאחר מכן בצורה אקראית הן מקבלות את שמות המשפחות שלהן הן מעניקות משלוח מנות. בסופו של דבר כל משפחה שנרשמת לפרויקט תזכה לתת ולקבל משלוח מנות לקראת החג, ככה שכל משפחה יכולה להיות הענק והגמד בחג הזה.

*כל מי שמעוניין להיות גמד עוד היום, כנסו לקישור הבא ומצאו את הענק שלכם>>>

http://hilazika.wixsite.com/purim (ההרשמה עד יום רביעי 14.2.18)

משפחות משתפות

תכנית זיקה היא תכנית יישובית מרשת קהילות ניצנים, העוסקת בפיתוח תרבות יהודית-ישראלית-מקומית בגן יבנה, בשיתוף מלא עם המתנ״ס והמועצה בגן יבנה. בשנה שעברה לקחו חלק בפרויקט מעל ל-120 משפחות. כל שנה אפשר לשמוע מאלו שלקחו חלק בפרויקט שהם נהנו מאוד ואף גילו את השכנים שלהם ביישוב מחדש. בטי נעים, שלוקחת כבר כמה שנים חלק במשלוח המנות הקהילתי משתפת אותנו שהסיבה שהיא לוקחת חלק היא עצם החוויה, ״כל הפעילות נורא מרגשת, זאת הזדמנות נפלאה להכיר שכנים ״רחוקים״ שגרים אתך יחד ביישוב. כשלוקחים חלק בפרויקט הזה מבינים באמת איזו קהילת אנשים מדהימה יש כאן״.

משפחות משתפות

אם גם אתם רוצים לקחת חלק בפעילות הקהילתית ולשמח את השכנים שלכם במשלוח מנות, אז כנסו ללינק מתחת והירשמו. לפעילות ״משלוח מנות-איש לרעהו״ ניתן להירשם עד יום ד' 14.2.18

להרשמה לחצו על הלינק ומלאו את הפרטים http://hilazika.wixsite.com/purim

*לפרטים ושאלות נוספות מוזמנים.ות לקבוצה 'משלוח מנות איש לרעהו' בפייסבוק.

זיקה גן יבנה