כזכור נהג פלסטיני איבד את השליטה על הרכב בכביש 557 וסטה אל עבר נתיב הנסיעה של הרכב בו ישבה משפחת ליפניק. בתאונה הקשה שקרתה בסמוך לצומת שבי שומרון נפגעו 11 בני אדם, ביניהם בני משפחת ליפניק.

הרב שניאור קורנט, שליח חב״ד בגן יבנה, מספר לנו שהקהילה בגן יבנה מאוד תומכת בהורים שי ועליזה כהן שהם גם תומכי ופעילי בית חב"ד ביישוב ובביתם מתקיים כבר למעלה מעשור, שיעורי תניא לנשים (רביעי בשעה 20:00 בביתם רחוב האורן 7). בשיחה עם גן יבנה.נט שיתף אותנו הרב שניאור על מצבה של המשפחה ברגעים הלא קלים הללו והמאבק המתמשך, ״מצבה של שירלי ברוך השם משתפר, היא התעוררה לאחר שהייתה מורדמת ומונשמת מאז התאונה. הרגעים הקשים ביותר היו לאחר שהיא שאלה על ילדיה, היה מאוד קשה לספר על שניה ילדיה רואי ואורי ז"ל שנהרגו במקום״. הרב שניאור מוסיף, ״הקהילה בגן יבנה והקהילה בשבי שומרון  מאוד תומכים נפשית ומגיעים פיזית לבקר ולחזק וכן תומכים כספית למען שיקום המשפחה כולה״.

צילום: הרב שניאור

בימים הקרובים יחגוג אחיה, הבן הבכור יום הולדת 13, הבר מצווה יתקיים בבית החולים ׳מאיר׳ בכפר סבא יחד עם הוריו ומשפחתו, יום הולדתו חל בדיוק ביום ה-30 לפטירת אחיו ז״ל.

בנוסף לכול היום עוברת שירלי ניתוח על ידה שנפגעה בזמן התאונה, נאחל לשירלי ולמשפחתה רפואה שלמה והרבה נחת ונמשיך להתפלל לשלומם.