זהבה רבינה ת.נ.צ.ב.ההיום בבוקר נפטרה תושבת גן יבנה היקרה זהבה רבינה

בהתחשב בתקופה, תושבי גן יבנה קמו היום בבוקר עם איפוק גדול ותחושת אחדות שלא מהסיבות המשמחות, היום לפנות בוקר נפטרה תושבת גן יבנה זהבה רבינה לאחר התקף לב נוסף שחוותה. שבוע שעבר במהלך חוג בית של המעומד  אלי אלוש, זהבה הייתה אמונה על הצילום וחייכה מקיר אל קיר, לא היה ולו רמז אחד לקריסה שתחווה בדקות הקרובות. זהבה פונתה במצב קשה והוגדרה כצמח .

התמיכה והתפילה לבריאותה בימים האחרונה כללה את כל גן יבנה והראתה את הגיבוש והאחדות בישוב הקטן שלנו . גם בבתי הכנסת הפרוסים לאורך ולרוחב הישוב התפללו לרפואת  זהבה בת אושרת. ביום חמישי האחרון, נרשמה אופטימיות קלה ,  וחלה השתפרות משמעותית במצבה. זהבה התעוררה, זיהתה את ילדיה ובעלה ונראה כי אוטוטו היא חוזרת לעצמה,כמו כן העבירו אותה מהמחלקה לטיפול נמרץ. אך לצערנו, כאמור הסוף לא היה שמח , ובאופן שהפתיע את כולנו, היום בשעת הבוקר המוקדמות שוב חלה התדרדרות חמורה במצבה, והתקף לב נוסף הכניע אותה.

   

הידיעה התקבלה כרעם ביום בהיר ואבל ירד על היישוב. בשעה 2 היום(30.9.2013) התקיימה ההלוויה שבה נכחו כמות נכבדת מהישוב שבאו לנחם את המשפחה וללוות את זהבה בדרכה האחרונה. זהבה הייתה באנרגיות שלה , בחדות ויחד עם זאת  בחריפות המחשבה והתשובה ודאגתה ואחריותה לסביבה דבר שהתבטא בפעילותה לישוב.


 תגובות החברים בישוב:  

אפי שאול :
כחברים יקרים , בהמשך להודעה המצערת , יהיה ראוי לכבד את זיכרה של זהבה ביום שקט ורגוע כאן בדף הפייס שבו הייתה כל כך פעילה ונמרצת . יום עצוב מאוד ומלא בפרופורציות לחיים . המשך יום רגוע לכולנו ותנחומינו הכנים למשפחתה . יהי זיכרה ברוך .

 
ג'ני זרח :

זהבה הכרתי אותך רק מהתגובות, לצערי לא הכרתי אותך אישית, אישה חזקה, לוחמת ובעלת דעה. למרות שדעותינו היו מנוגדות, תמיד הקפדתי לקרוא את דבריך ואת האמת שלך. כשחלית ציפיתי לחזרתך, חסרת כאן ובלכתך מאיתנו היום, הותרת בור עמוק בלב עם המון כאב וצער תהיי נשמתך צרורה בצרור החיים, אמן!!! משפחת רבנה היקרה תנחמו משמיים, אמן!!!   נתי הכהן : זהבה היקרה ז"ל, יריבה פוליטית עיקשת ואישה גדולה זכיתי לשתות קפה בביתה ולהקשיב, הרבה להקשיב אזכור ממנה להילחם על כל דבר שמאמין בו אך תמיד להשאיר את דלת ביתי פתוחה לכולם ביום העצוב הזה מחבק בחום את עופר והילדים יהי זכרה ברוך  


ירון  פטר בר-נור  :
"היום הייתה הלוויה.... של זהבה. תפסתי את עצמי מחפש את דמותה הזקוף והקורן, כדי ללחוץ את ידה, לחבקה ולנחם אותה... על מות... כן על מות מי? ....זהבה. הייתי בלוויה של זהבה. קהל גדול בא לחלוק לה כבוד ואהבה. אני מתאר לעצמי שהיו הרבה מהיישוב. יישוב כזה קטן עם נשמה כל כך גדולה."

 זהבה רבינה , בת 48 במותה אם ורעיה . תהיי נשמתה צרורה בצרור החיים.   צוות גן-יבנט משתתף בצער המשפחה.


תגובות:


1. שלום לך חברה יקרה.

מאיר רביב 30-09-2013


זהבה אישה יקרה זכרך יהיה ברוך ותמיד ילווה אותנו. גדלנו ילדים ביחד,זמן רב חיכית שהילדים יסיימו כבר את התיכון ליווית אותם לאורך כל הדרך, כן הם סיימו בשעה טובה, אבל את לא אמרת נואש ותמיד אמרת שאת רוצה להמשיך ולשפר את החינוך. זהבה היקרה הלכת מאיתנו ברגעים הכי חשובים לך ברגעים בהם רצית להשפיע על אופיו של הישוב. במשך שנים אני זוכר אותך פועלת למען שינוי במסגרת ההנהגות הבית ספריות וועדי הכיתות הן בבית ספר היסודי בבן גוריון והן בתיכון ברבין, תמיד מוכנה לפעול ולסייע לטובת שינוי ושיפור החינוך. אישה לוחמת

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה