יובל שרביטש. יובל, איך הכל התחיל? איך בנאדם קם בבוקר ומחליט לרוץ ?

"אני כיום בן 42. כשהייתי בן 34 ניסיתי לשרוך שרוכים ולא הצלחתי. הייתי כבד, שקלתי 120 ק"ג על גובה 1.70 וגם עישנתי המון. החלטתי פשוט לקחת את עצמי בידיים וכמו שאומרים "סתמתי את הפה" מה שהוביל לתוצאות משמעותיות. במקביל, הלכתי למכון אברהמסון ונגמלתי מעישון. חברים הציעו לי "להחליף התמכרות בהתמכרות" והפעם, התמכרות טובה, ריצה. התחלתי לרוץ אתם. רצתי עם קבוצה באשקלון עד שנפצעתי. אז, בזמן ההחלמה שלי הלכתי ללמוד בוינגייט ובסוף הקורס, החלטתי לפתוח קבוצה. רציתי לפתוח קבוצה בהתנדבות אבל החלטתי לגבות סכום סימלי וקראתי לו "דמי רצינות". לאט לאט נוספו עוד ועוד אנשים כך שהקבוצה התמלאה ונוצר הצורך לפתוח עוד קבוצה ואחריה עוד אחת. היום אנחנו כבר מונים 5 קבוצות בגן יבנה ואחת באשדוד. "

יובל שרביטש. איפה אתם רצים?

"אנחנו רצים בעיקר בשבילים ובשדות ולא על הכבישים. זה קורה בכל מזג אוויר בקיץ ובחורף. לאחרונה, ציינו 70 למדינה עם ריצת 70 ק"מ. הקבוצות יצאו מגן יבנה ביום שישי בשעה 23:00 וחזרו בשעה 9:00 בבוקר ליישוב. המסלול עברו באתרי מורשת כמו גשר עד הלום, גבעה 69, גבעת תום ותומר, גבעת ארנון , משלט עיבדיס, מצפור בקעת שפיר ועוד. כל הנקודות מציינות אירועים משמעותיים בחיי המדינה. חלק מאיתנו רצו 10 ק"מ, חלק 20 וחלק 30 ורק "משוגע " אחד רץ 70 ק"מ. 

מתי אתם מתאמנים?

"בדרך כלל אנחנו רצים פעמיים בשבוע, במסגרת הקבוצה ופעם שלישית ביום שבת כשהמתאמנים לחצי מרתון ומעלה רצים ארבע פעמים בשבוע. "

מי יכול להצטרף לקבוצה שלכם?

" כל מי שרוצה. בעקרון הגיל הממוצע הוא 40 אבל יש קבוצות לפי רמת כושר כשהקבוצה של המתחילים משלבת בתחילה הליכה וריצה ומתקדמת עם הזמן אני מכנה אותה מהספה לריצה ובאמת אנשים מגיעים להישגים מאוד גדולים תוך זמן קצר"

איך נרשמים?

"פשוט מתקשרים אלי. חשוב לי לציין שאיתי באימון גם סיגי בן יוסף, שותפה מלאה לאימונים ולקבוצות."

עשינו לכם חשק? זה הזמן למתוח שרירים ולהיפרד מהספה לטובת כושר ואושר

להרשמה: יובל שרביט

054-6093742