כיכר וטוב לו: משרד התחבורה הקצה 865 ₪ אלף להקמת כיכרות בגן יבנהבשורות טובות במיוחד לתושבי גן יבנה. השבוע  אגף התשתיות ממשרד התחבורה נתן את אישורו על השתתפות

בשורות טובות במיוחד לתושבי גן יבנה. השבוע  אגף התשתיות ממשרד התחבורה נתן את אישורו על השתתפות במימון פרוייקטים תחבורתיים, בין היתר יוקמו שני כיכרות ותתוכנן אחת נוספת.

 

על פי ההודעה הראשונה, מאשר המשרד 400 אלף שקלים להסדרת צומת יקותיאל אדם-החרוב. יוזכר, כי מאז נפתח רחוב החרוב לנסיעה לכל אורכו לפני יותר משלוש שנים, יש בעיות תחברותיות באיזור

 

תקציב בסדר גודל דומה אושר לביצוע מעגל תנועה על דרך ירושלים, ביציאה מרחוב החשמונאים שבשכונת "נאות המכבים". נזכיר שמקום זה הוא הרווי ביותר מבחינת תאונות דרכים בישוב, והשלמת הפרויקט כמה שיותר מוקדם תוכל אפילו להציל חיים. 

 

לא עוד צומת מסוכנת בשכונת המכבים? לא עוד צומת מסוכנת ביציאה משכונת המכבים?

 


משרד התחבורה אישר גם את בקשת המועצה לתכנן מחדש צומת נוסף על דרך ירושלים – במפגש עם רחוב יהודה. לצורך התכנון אושר סך של 65 אלף שקלים.

 

התקציבים המאושרים יובאו לאישור מליאת המועצה הקרובה כתקציבים בלתי-רגילים (תב"רים).

 

בקרוב תבוצע כיכר נוספת על רחוב העצמאות, גם הוא רחוב ראשי בגן יבנה אשר מזין תנועה לתוך הישוב מכיוון מזרח. 

הכיכר תבוצע  במפגש עם רחוב עתידי שיקום במקביל לרח' הנשיא הוותיק ממזרח. לאחר שהתכנית אושרה בוועדה המחוזית, היא עומדת לקראת ביצוע שיחול באמצעות חברת "בניה משקית" אשר מקדמת הקמת יחידות דיור לאורך הרחוב החדש.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה