דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ביום שלישי (10.7) התקיימו סיור ופגישת עבודה בלשכת ראש המועצה עם שר התחבורה והשר לענייני מודיעין, ישראל כ"ץ, ואנשי משרדו.

הביקור החל בפגישת עבודה משותפת יחד עם השר ואנשי משרדו בלשכת ראש המועצה. במהלך הפגישה סקרו קברניטי המועצה בפני השר את העשייה הנעשית ביישוב בתחום התשתיות והתחבורה והעלו בפניו צרכים של גן יבנה בתחום זה. בין היתר, דובר על פיתוח צירי התנועה הראשיים בדגש על מחלף גן יבנה, כביש היציאה הצפוני החדש ותחנת הרכבת, סלילת שבילי אופניים, הקמת מעגלי תנועה ושיפור הדרכים הקיימות. בסיום הישיבה נערך טקס גזירת סרט לרגל תחילת העבודות על כביש היציאה הצפוני של גן יבנה בהשתתפות שר התחבורה, ראש המועצה ובכירים נוספים.

השר התרשם מהעשייה בתחום, סיפר על תכניותיו של המשרד להקמת המחלף בכניסה לגן יבנה ואמר כי יבחן מספר אפשרויות לשיתוף פעולה בין אנשי המשרד והמועצה. עוד הוסיף שר התחבורה כי "ניכר שמועצת גן יבנה מקיימת עשייה ענפה בתחום התחבורה והתשתיות. אני בטוח כי לאחר סלילתו של כביש הגישה הצפוני החדש ליישוב, בתוספת התכנית שלנו לפיתוח צירי התנועה הראשיים ביציאה מגן יבנה, תשתנה התמונה ויינתן פתרון הולם לעומסי התנועה באזור כולו". בסיום הביקור הוחלט להדק את שיתוף הפעולה בין המועצה לבין משרד תחבורה.