טרום גיוס - תלמידי שכבות י"ב מגייסים כספים לקראת נשף הסיום הגדול!אנחנו אמנם נמצאים רק באמצע שנת הלימודים אך תלמידי שכבת י"ב בבתי הספר התיכוניים בגן-יבנה כבר נערכים

אנחנו אמנם נמצאים רק באמצע שנת הלימודים אך תלמידי שכבת י"ב בבתי הספר התיכוניים בגן-יבנה כבר נערכים לקראת אחד האירועים הכי גדולים בחייהם עד כה : נשף סיום י"ב. הבנות ילבשו שמלות והבנים יגיעו חתיכים מתמיד לציין טקס נוסף של מעבר מילדות לבגרות. רגע לפני הגיוס הגדול לצבא, מגייסים תלמידי י"ב כספים לקראת הערב הגדול.

 

התלמידים בגן-יבנה מנצלים את כל מה שלמדו בבית הספר ומחוץ לו וניתן לראות ואף להשתתף במגוון אירועי ה"התרמה" שהם עורכים על מנת לגייס כסף לארגון הנשף.

 

בבית הספר על-שם "נעמי שמר", פתחו התלמידים בית קפה מאולתר בכניסה להופעתו של ארכדי דוכין במתנ"ס.

בית הקפה של שכבת י"ב מבית הספר נעמי שמר בערב ההופעה של ארכדי דוכין. (צילום : מסך פייסבוק) בית הקפה של שכבת י"ב מבית הספר נעמי שמר בערב ההופעה של ארכדי דוכין. (צילום : מסך פייסבוק)

 "זו מסורת של שכבות י"ב לעשות פעילויות ומכירות כדי להרוויח כסף למסיבת הסיום. יש ועדה עם נציגים מהשכבה שאחראים לארגון ולהצלחת הפעילויות הללו."

מספרת עדן עזרא, תלמידת תיכון "אורט נעמי שמר" בשכבת י"ב.

 

"ביקשנו מהמת"נס אישור לארגן בית קפה קטן ביום ההופעה, והודות להורים ולצוות המתנ"ס הצלחנו לבצע זאת על הצד הטוב ביותר. מתחילת השנה אנחנו עושים מכירות ופעילויות וכמובן שנמשיך לעשות. לא גייסנו עדיין את כמות הכספים שרצינו, אך נמשיך במאמצים כדי לגייס כמות כספים שתעזור לנו במסיבת הסיום."

 

רביעית משמאל : עדן עזרא ובית הקפה של שכבת י"ב מבית ספר "נעמי שמר". ראשונה משמאל : עדן עזרא ובית הקפה של שכבת י"ב מבית ספר "נעמי שמר".

במקביל, ביום ראשון הקרוב יערך מבצע גיוס נוסף, הפעם בבית הספר "אורט-יצחק רבין". בתכנון דוכני אוכל ושתייה לקראת החנוכה. כמובן שגם כאן כל ההכנסות הם לטובת מסיבת הסיום של תלמידי אורט רבין.

 

ליאם עזרן, תלמידת כיתת י"ב בבית הספר אורט רבין מספרת כי היוזמה לארגון הדוכנים מגיעה מתוך התלמידים, בין אם הם מעורבים בפעילות מועצת התלמידים או לא. היא עצמה אינה מעורבת במועצה ובכל זאת לוקחת חלק בארגון ובפרסום האירוע :" אנחנו התלמידים מארגנים את ימי המכירות האלה,כלומר יש קבוצה קטנה של ילדים מהשכבה שהם היוזמים המארגנים וכולם משתפים פעולה למען המטרה."

 

במרכז - ליאם עזרן ומסביבה חברות וחברים בדוכני התרמה קודמים. במרכז - ליאם עזרן ומסביבה חברות וחברים בדוכני התרמה קודמים.

האירוע יתקיים ביום ראשון בתאריך ה-7/12 בבבית הספר במהלך ההפסקות בשעות 09:45 ו-12:00.

ליאם מפרסמת בפייסבוק - בואו בהמוניכם! ליאם מפרסמת בפייסבוק - בואו בהמוניכם!

הדוכנים מיועדים לתלמידי בית הספר אך תושבי גן-יבנה שרוצים להשתתף מוזמנים להגיע גם הם.

 

נאחל לכל התלמידים של שכבת י"ב בגן-יבנה, שנת לימודים אחרונה ופורייה והצלחה בהמשך דרכם!


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה