*וידיאו*- שר התחבורה על הרפורמות בנמלים והנושא המדיני בטחוניבקרוב נעלה באתר את הסרטונים הקשורים ליישובנו... בינתיים, טעימה מנושאים קצת יותר רחבים. יהיה מעניין

אתמול (9.10.13) , בשעה שמונה בערב,  התארח שר התחבורה ישראל כץ בחוג בית שקיים הליכוד בראשות ירון ניסים.

תמליל מסוכם ולאחר מכן וידאו !
השר כץ מדבר על פועלו בתחום הארצי :
השר ממשיך ומדבר על תפקידו ועל  פועליו במשרד התחבורה ,תפקיד אשר יקר לליבו מאוד ותפקיד אשר הוא ביקש להמשיכו בממשלה הנוכחית ונענה .הוא דיבר על הרפורמות השונות : בנמל וביבוא הרכבים, שני מהלכים קשים לביצוע בגלל הלובי החזק שלהם (מישהו אמר יורם סוויסה ?) ,כסף והשפעה גדולה ושהוא נלחם בהם בתעוזה למען האזרח הקטן.
משם, הוא ממשיך לדבר על הבעיה הפלסטינאית  ואומר כי למדינת ישראל יש מאבקים לא פשוטים, "ואל לנו לסמוך אלא על צור ישראל וצבא הגנה לישראל". בהמשך דבריו, הוא אומר כי הקשר עם ארה"ב בנוי ברובו על אינטרסים, אינטרסים שעדיין שרירים וקיימים , ככה שאל לנו לחשוש מניתוק הקשר הנ"ל.
הוא גם מגיב על היוזמות המגיעות מהעולם לשלום:
השר אומר כי אם תרחיש כזה אכן יתקיים "חאמס תוך שניה משתלט על חצי מהאזור",  וקבוצות טרור אחרות על השאר:  "אנחנו סומכים רק על עצמנו, אנחנו יכולים לשמור על הפלסטינאיים יותר משהם שומרים על עצמם, אפילו את רצח שני החיילים אבו מאזן לא גינה עדיין. ההסתה נמשכת ,הם לא מוכנים לוותר על זכות השיבה ,הם קוראים לרחובות בעזה על שם מקומות בארץ , כמו מסמיה..".
לאחר שהוא מדבר על המצב הבלתי אפשרי שהעולם מעמיד אותנו , הוא ממשיך בביטחון ואומר :
"אנו יודעים לשמור על  האינטרסים  של המדינה מול איומים רחוקים וקרובים,  וביחד עם כל הרפורמות שאנו בממשלה עושים, כמו הורדת יוקר המחייה ,פעולות למען האזרחים, תשתיות, חיבור כל המקומות , וגם גן יבנה למערכת המרכזית שאנו בונים,  ביחד עם נבחרת מקומית שמטפלת באנשים , מחנכת אותם ,בונה את הישוב ועובדת ביחד איתנו על כל הדברים."  

הוא מסיים את דבריו באמירה הנחרצת:"אני ברשותכם עכשיו ,ביום הבחירות ואחרי הבחירות!"

בתמונות: שלומי הדר,חנן פריינטה,יורם סויסה,השר ישראל כץ,יהודית אלפסי וירון ניסים

KATZYARON


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה