גן יבנה- "היישוב שפנה וקיבל הכי פחות בכל הארץ. לא היה כדבר הזה"השר ישראל כץ מתבטא בצורה חסרת תקדים כנגד התנהלות המועצה

בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על דבריו החריפים של השר ישראל כץ בערב ה9.10 בעת שהיה בחוג בית אצל המתמודד ירון ניסים. נושא התחבורה הוא בין הנושאים הבוערים בגן יבנה , אני באופן אישי הקמתי עצומה בעניין לפני מספר חודשים שזכתה לקרוב ל478 חתימות של בני הישוב .לעצומה לחץ כאן .
לכן מן הסתם שהגעתו של שר התחבורה משכה באופן טבעי סקרנות מצד התושבים.
הדברים החריפים האלו נעשו במעמד צד אחד, ללא אפשרות תגובה כמובן.
דבריו הקשים של השר מגיעים בגלל תקופת הבחירות בה הוא מנסה לקדם את מעומד מפלגתו? או שמא מדבר מדם ליבו? ניתן לכם לשפוט . תחילה מגיע התמלול ולאחר מכן כתבת הוידאו שווה לקרוא ולצפות  :


ישראל כץ , יליד 1955, תושב כפר אחים , דיבר תחילה על היכרותו  עם גן יבנה כתושב האזור, וכן על ידידותו רבת השנים עם ירון ואמר :"ירון היינו מעומד ראוי ,שמחתי מאוד לעבוד איתך בעבר ובוודאי בעתיד שתהיה בתור ראש המועצה ,יש לך נבחרת מרשימה, יורם סויסה במקום השני ,איש עם הרבה מעלות".  

לאחר הצגת הרשימה השר דיבר על פטירת הרב חיים עובדיה יוסף זצ"ל ,שהלך לעולמו  "הוא היה גאון בתורה ואם היה עוסק בתחום אחר גם בו היה לבטח גאון". השר המשיך להספיד את הרב וקישרו לשושלת הדורות של גדולי רבני ישראל ,אותה הנהגה רוחנית,לפי דבריו,  שאפשרה לנו להמשיך ולחזק את העם היהודי עוד מתקופת אברהם אבינו ועד היום.  

לאחר סיום ההספד השר נכנס לעניינים והתחיל לירות בצוררות. השר כץ סיפר שהוא ביקר היום אצל יואל גמליאל ,ראש מועצת גדרה מטעם הליכוד ואמר:
"המצב בגדרה היה לפני 4 שנים מצב איום, נפגשתי עם יואל עשרות פעמים, ולא רק כי הוא מהליכוד ,לא עשינו אפליות, ואף אחד מחברי הליכוד בגן יבנה לא אמר: "אל תעזור לראש המועצה" ,להפך, ביקשו שאבוא ואעזור. ואכן באתי לשפר את התחבורה הציבורית, לקשר את התחבורה הציבורית בגן יבנה ,לעזור ולבנות צומת מרכזית"  

השר מונה את הישגיו , ומציין שכל פניה אליו לא נשארה יתומה: "יש לי הוכחות לפעולתי : תראו את גדרה ,בהתחלה היה שם קשה אבל עכשיו המצב פורח. תראו מה קורה באשדוד ,לפני 4 שנים נפגשתי על תוכנית עבודה עם לסרי,  והיום, אחרי 4 השנים הכל מבוצע!" הוא מזכיר גם את הישגיו ביבנה ומוסיף:" ואלו רק 3 ישובים מהאזור שאני מזכיר."
אחרי שהוא מונה את הישגיו, ומדגיש שראשי הרשויות הנ"ל פנו אליו לשיתוף פעולה, הוא לעמשה מכין את הקרקע לדברים הבאים.
תחילה, הוא מברך את דרור אהרון על זיכויו במשפט, אך פה נגמר הפירגון.
השר, טוען שהוא שומע כל מיני בדיות ושקרים שנעשו כדי להטות את הבחירות בנושאי התחבורה הציבורית והכביש הצפוני – נושאים שהם הבטן הרכה היום בגן יבנה.
השר ממשיך בטרוניה על המועצה הנוכחית :" הישוב גן יבנה הוא הישוב שפנה הכי פחות ,שקיבל הכי פחות בכל הארץ  בנושא התחבורה, לא היה כדבר הזה!" וחוזר למנות את הישגיו בכל הארץ (הלו ישראל... זה חוג בית של ירון לא שלך).

השר ממשיך לירות ומעביר לאוטמט : " לא היה כדבר הזה. חוץ מהביקור שירון דאג לקיומו בנושא התחבורה הציבורית, וגם זה לאחר שמשרד התחבורה העלה את הבעיה התחבורתית בגן יבנה."  

כזכור צוות האתר גן יבנה נט ("גן יבנט") ראיין לפני שבועיים את ירון ניסים והאחרון טען : "דרור אהרון התנהג בניבזות אל ישראל כץ " נראה שהשר לא שכח את הפגישה ההיא, לראיון עם ירון ניסים , לחץ כאן .

"הוא (דרור אהרון) לא היה נלהב והוא גם לא המשיך אותה, אני לא נתקלתי בדבר כזה! לא פניות,לא התמדה,לא חזרה ולא טיפול! והתוצאות נכרות בשטח"

  השר חוזר ומדגיש כמה פעמים במהלך אותו ערב  כי הוא לא עושה אפליות והדבר לא קשור למפלגת האם של ראשי הרשויות,אומר שמתי שיש רצון מצד הרשויות והם באים ומדברים דברים קורים.
השר ממשיך ושואל את הקהל :"תראו את מחלף גדרה וגולני,למה שלכם לא יהיה מחלף גולני?"
שר התחבורה אומר שהתנהלות המועצה  מאוד מצרה לו ושהם לא הראו שום נכונות להמשיך ולטפל בנושא הזה כלל וכלל, וכתוצאה מכך תושבי גן יבנה נשארו במצב כמו לפני 5 שנים.

  "לא ביקשו עזרה בנוגע לתחבורה הציבורית, ואפילו לא היה ביקוש לקו מהיר לרכבת לאשדוד!" כדבריו.
"כל מי שאומר לכם דבר אחר -  מעוות את המציאות,  ולא היה ולא נברא, כל בקשה לפגישה נענתה ."
בסוף דבריו על התנהלות ראש המועצה הוא חוזר ומדגיש כי הוא ישמח לשבת עם כולם , ולא מגיע לתושבים "לסבול בגלל ראש מועצה כזה וכזה."  


לאחר מכן הוא מתחיל לדבר על המתמודד מטעם הליכוד לראשות המועצה,ידידו,ירון ניסים.
"ירון יכול להיות ראש מועצה למופת , אנו בממשלה נגבה אותו פה  , ירון מוכר על ידי כולם ואהוד על ידם, וכולם יודעים על יכולותיו, הוא וכל הצוות של הליכוד בגן-יבנה. גן-יבנה נמצאת על פרשת דרכים , היא צריכה להחליט לאן פניה " מסכם השר את דבריו בנושא המוניציפלי.


  שאלות ותשובות מהקהל :

נאמר לנו כי הקמת הכביש הצפונית קשורה בהחלטה להרחבת הישוב, ורק במידה והישוב יורחב הממשלה תאפשר את הקמת כביש זה

"אליי ראש המועצה לא פנה,  אם היה פונה הייתי אומר, וחוץ מזה שההתניה היא בדיוק הפוכה,לא נותנים לבנות כי אין דרך". הוא ממשיך ומייעץ לראש המועצה דרור אהרון כי " אם הוא רוצה להעמיד את הבחירות על זה ,אז לא כדאי לו ,כי אצלנו רשום הכל ."  


למה להגיע לתל אביב לוקח קרוב לשעתיים בבוקר? אי אפשר בשעות העומס לעלות את התדירות או ליצור קווים מהירים יותר?

 "אדוני ,אתה כבר עכשיו פעלת יותר ממה שראש המועצה שלך פעל במשך כל כהונתו , פנו אלינו מכל מיני מקומות כמו אופקים ודאגנו להם ,בכל מקום שיש ביקוש כ 90 אחוז מהפעמים הצלחנו לעזור. אני זוכר שירון דיבר איתי וביקש לעזור ,ומראש הטיל ספק בזה, ובאמת ראש המועצה מסמס את העניין" . ירון באותו רגע מגיב : "הסיבה לכך שדרור לא עזר ,למרות גיוס 500 חתימות לטובת העניין הוא ,כי באזור זה לא בחרו בו."  האשמה קשה ביותר.


השר מסכם בתור בן לרפתן: "הפרה רצתה להניק יותר משהעגל רצה לינוק". באותה רגע ירון מדגיש ואומר  שהשר אמר לו בעבר כי :"חוץ מראש מועצה אף אחד לא יכול לזמן ועדת תחבורה לישוב וגם עשינו ונסינו לעשות דברים בנושא ללא הועיל."
תגובות:

11. תשובה ל-6 ו-10....תלמדו איך זה עובד

אמיר 15-10-2013

ההתייחסות שלך מלמדת שאינך מבין כלל בעניינים מוניציפליים. ניסיון של חברי המועצה בשתי הקדנציות האחרונות לקדם יוזמות לטובת היישוב נבלמו ע"י ראש המועצה , מחשש שיקחו קרדיט על הוצאתם לפועל. אינך מבין איזה כוח מצוי בידי ראש ראשות (אפילו יותר משר)....לכן חשוב להחליף את הראש ששיתק את היישוב ב-10 השנים האחרונות.

 

10. אז מר ירון, היית סגן ובכוונה הכשלת את הישוב ודאגת

כדי שלא יזקף לזכות דרור 11-10-2013

 

9. סתם אידיוט

... 10-10-2013

עוד אחד שבא ללמד אותנו איך צריך לעבוד, אדון ישראל כץ עדיף שתתעסק בליכוד המתפרק ולא בגן יבנה

 

8. תביא גם את אובאמה ירון!!! זה לא יתן לך את הניצחון!

מאוכזב 09-10-2013

כולנו יודעים מקווה שהאתר פה יאשר את התגובה שלי!

 

7. ל-1 האם אתה טוקביקסט בתשלום?! כי שמעתי שירון

אלירן 09-10-2013

מעסיק כמה כאלה ....

 

6. רק אלוש לא היה חלק מחברי המועצה פה

אוהב את גן יבנה 09-10-2013

שירון לא יזלזל באינטגלנציה, הרי בראיון פה אמרו שהוא היה סגן ראש המועצה! מה הוא עשה ?! כלום?! ירון ודרור יביאו את גן יבנה לאבדון, רק אלי אלוש!!!! כבר עדיף את מאיר רביב השמאלני מאשר את צמד החמד ירון ודרור!

 

5. לא תושב הישוב, אבל מטריד מאוד מה שנאמר פה,

הראל 09-10-2013

כי יש לי משפחה בגן יבנה ולהגיע ולחזור מפה זה סיוט!!!! לא יודע מי זה דרור אהרון, אבל ללא ספק צריך להעיף אותו על טיל!!!

 

4. ישראל כץ? עכשיו אני יודע שלא לבחור בירון ניסים

אבי 09-10-2013

חברים ירון נותן לכם שרים במתנה, יש שהיו קוראים לזה "שוחד פוליטי" לכאורה בדמות שרי ליכוד. תחשבו טוב על ראש המועצה אם אתם רוצים שהוא רק ידאג להציג כמה הוא מקושר ולא כמה הוא איכותי!

 

3. איזה פתאטים הליכוד האלה ! לגבי השאלה ששאלתם

מוטי 09-10-2013

בהתחלה בכתבה! אני קראתי את הדברים ואני חושב שזה סתם מעשה נואש של הליכוד לעלות מעומד שלהם. שיתביישו להם!!!!

 

2. לא מבינה אותו, למה לסרב לקבל עזרה?

אירית 09-10-2013

דרור אתה בחור טוב, אך למה אתה מתעקש שלא לקבל עזרה?

 

1. בושה חרפה!!! דרור תתפטר לא רוצים אותך יותר

מני 09-10-2013

עד מתי נמשיך לחיות עם האוהב קרדיט הזה!!!!!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה