תושבת גן יבנה, שרית קימחי, הלכה לעולמהמשפחה וחברים מספרים על שרית , על ליבה הרחב ועל פועלה בסתר בגן יבנה, למרות מצבה הבריאותי

שרית קימחי , הלכה לעולמה ביום שישי האחרון (11.10.13) .

שרית, למרות בעיות הבריאות שהיו לה, תרמה רבות לישוב בתרומות למוסדות השונים כגון בית אפל וכו', לפניכם מספר הספדים של בני המשפחה, חברים וראש המועצה דרור אהרון.
מי שמעוניין שנוסיף את הספדו יכול לשלוח למערכת האתר מייל : [email protected]

שרית מעודכן.משפחתה של שרית1381612900-shalom.שלומי

-----------------------------------------------------------------------

האחות, סיגי בן יוסף
"ביום חמישי האחרון נפרדתי מאחותי היחידה והיקרה . אחות מיוחדת שתפסה חלק נכבד מחיי ומחיי הילדים שלי. אחרי הכל זה הגיוני ככה מתנהלות אחיות לא ?! אבל לא באמת שזה היה משהו אחר, הנתינה שלה כלפיי היתה ללא תנאים , ללא גבולות, היתה לי זכות ענקית לזכות באחות שכזאת. לילדים שלי הייתה זכות ענקית לדודה כזאת.אני יודעת שהיא היתה גם חברה טובה ואתם חברים משפחה כיבדתם אותם והגעתם להלוויה חיממתם לי את הלב ואין לי ספק שגם שרית הייתה מודה לכם. שרית את תהיהי זיכרון מתוק בלב שלי אני אוהבת אותך אחות יקרה שלי .   חברים מספרים על שרית שרית הייתה חברה אמיתית עם לב רחב שכל דבר שביקשתה ממנה מיד עשתה אנחנו יודעים כמה אחיינים שלה היו חשובים לה (טום,טל,ניב,עילאי) תמיד עזרה להם בתחום הלימודים אהבה לקנות להם מתנות דאגה כל חג לברך לשלוח ברכות מדהימות שכתבה בעצמה עם המון רגש ואהבה . בנוסף אהבה לתרום לגן יבנה התנדבה בסניף מכבי, בית אפל, במשרד של דר׳ לאוף , במתנ״ס ובכלל כל מי שרצה משהו והיא תמיד עמדה לשירותו ."

חברים מספרים על שרית:

שרית הייתה חברה אמיתית עם לב רחב שכל דבר שביקשתה ממנה מיד עשתה אנחנו יודעים כמה אחיינים שלה היו חשובים לה (טום,טל,ניב,עילאי) תמיד עזרה להם בתחום הלימודים אהבה לקנות להם מתנות דאגה כל חג לברך לשלוח ברכות מדהימות שכתבה בעצמה עם המון רגש ואהבה . 
בנוסף אהבה לתרום לגן יבנה התנדבה בסניף מכבי, בית אפל, במשרד של דר׳ לאוף , במתנ״ס ובכלל כל מי שרצה משהו והיא תמיד עמדה לשירותו .

דרור אהרון סופד :
"בדקות אילו סיימנו הלוויה לחברתנו שרית קמחי זכרה לברכה . שרית שהייתה איתנו בגן יבנה והתנדבה בכול מקום שיכלה ...שאהבה את החברים והמשפחה , עם טוב לב ענק ועם אופטימיות נלחמה לחיות . שרית שלמרות כול הבעיות הרפואיות הקשות חייכה לחיים יום יום,דקה דקה, כול שניה איננה איתנו. תהייה נשמתה צרורה בצרור החיים אמן . החיים ממשיכים ואנו יחד איתם נזכור את הטוב את החברות את החיוך ואת הנתינה שתהייה לנו "

נורית כהן - חברה :
"ביום חמישי האחרון כאשר קיבלתי את ההודעה המרה והעצובה, נאלמתי דום, נעלמו לי המילים. שקט עמוק נפער בליבי כמו חור גדול.   לא, לא יתכן הדבר ! אנחנו תמיד היינו חברות טובות זו לזו למרות שהקשר האמיתי התחיל בהיותנו משפחה.
למזלי את חופשות החגים והקיץ הרבית לבלות בבית סבתך ז"ל שהיא דודתי חיה היקרה בירושלים ובדיוק מתוך כך נרקמה לה חברות הכל כך טובה ביננו.  משחקים ובעיקר המון הצגות,  השיא היה שהיינו מופיעות בפני המשפחה.
החברות שלנו איתנה ועם המון אהבה אחת לשנייה, קשובות זו לזו מדברות בטלפון בפייסבוק שולחות אימלים,  מאד אהבתי בך הכנות היושר, הלב והפה שווים.
למרות כל הקשיים הוכחת שאפשר לעשות הכל למרות שקשה וכואב, אהבתך למשפחתך ללא תנאי רותי דודתך, סיגי אחותך והאחיינים היקרים שלא הפסקת לשבח לאהוב אהבה אין סופית, כשהיינו מדברות בטלפון על הא ועל דא, ואז היית מספרת על האחיינים המקסימים קולך היה מתמלא בצלילי שירה ענוגה של טעם אהבתך האין סופית.
ועוד, ידעת להרעיף התעניינות ואהבה בסובבים אותך. שלחת להורי "לדודה רחל ודוד אברהם עציץ מקסים לחג הפסח הברכות והמילים שכתבת מלטפות לעתיד טוב יותר יפה יותר קל יותר ........... וכשהתקשרנו להודות בצניעות ענקית היית אומרת מה פתאום זה המינימום הלוואי ויכולתי יותר, חשוב לי שתדעי שזה היה הרבה יותר !!!
כבר עם המון געגועים עם המון זיכרונות מתוקים, שלך לתמיד נורית כהן

מנוחתך בשלום יהי זכרך ברוך. "

האחיינים :

  טום
"שרית הייתה אדם עם לב רחב . האהבה והחום שהייתה מקדישה לנו הייתה ללא גבולות . שרית לא הייתה בשבילי דודה רגילה אלא חברה אמיתית . בצעירותי עוד בתקופת הלימודים הייתה מקדישה לי מזמנה מסכמת לי את החומר למבחן עושה לנו עבודות ורק עוזרת לנו להצליח.
בהמשך כאשר התגייסתי לגולני שרית רק חיפשה איך לתמוך בי ולעזור לי בתקופות הלא פשוטות. שהייתי מדבר איתה בטלפון הייתי חש את הגאווה שבקולה ועד כמה היא אוהבת אותי.
קשה לי לדבר על שריתי שלי בלשון עבר , עדיין מתקשה לעכל את גודל האבדה אני יכול להגיד שאני מבטיח לה שאמשיך בדרך ההתנהלות שלי שתהיה גאה בי גם שהיא איננה."

 טל
שרית הייתה בשבילי מודל לחיקוי , בן אדם שאפשר להסתכל עליו ולהגיד שהכל אפשרי בחיים , עברו עליה חיים לא קלים ולמרות זה היא העניקה לי את כל האהבה שבן אדם יכול לתת , מהמעט שהיה לה היא נתנה הרבה, לא רק לי , לכל הסובבים אותה !
שרית דודה יקרה שלי אני עדיין לא מעכל שאני לא אראה אותך שוב , שלא תצחקי איתי שוב , שלא תדברי איתי שוב ושאני יותר לא אראה אותך אלא רק בתמונות ..
כואב לי שעילאי לא יזכור אותך ואת האהבה שהענקת לו , הוא עדיין קטן והוא לא מבין איזה דודה הוא הפסיד !!!
שרית הייתה לי הזכות להיות חלק מחייך אני אוהב אותך הכי הרבה בעולם אישה מיוחדת !  

ניב
 שרית הייתה בשבילי משהו שונה, משהו אחר . השם ״דודה״ נשמע קצת רחוק, שרית הייתה מעבר לזה לא רק דודה שאין כמה היא הייתה אמא אחות חברה לנפש וללב .
בשביל שרית אנחנו היינו הכל גם שהיה לה קשה ועצוב לפעמים הייתה מחייכת כדי שאנחנו האחיינים שלה נהיה מאושרים .
בחיים לא היה חסר לנו כלום תמיד היה לנו הכל בזכותה מהדבר הקטן עד לגדול . בשבילי שרית זאת דמוי לחיקוי אני גאה בה כל כך היא תמיד הייתה חזקה ונחושה בשבילנו בחיים לא נתנה לאף אחד שירד לו החיוך .  שרית פשוטהייתה מלאך על האדמה ולא רק בשבילנו אלא בשביל כל הסובבים אותהלא היה בן אדם שהיא הכירה ולא נתנה לו מהלב את כל כולה, בחיים היא לא שכחה אף אחד . אני יודע ובטוח שכמו שהיא שמרה עלינו ונתנה לנו שהיא הייתה פה ככה יהיה גם מהשמיים . שרית דודה יקרה שלי אין מילים לתאר אותך את מלאך אמיתי אני יעשה הכל כדי שתהיי גאה בי תמיד ותמיד אני אספר כמה היית הדודה הכי טובה בעולם וכמה נתת לנו כל כך הרבה .

עילאי הקטן שאהבת כל כך תמיד שואל עלייך ואומר שאת חסרה לו .
דודה יקרה שלי אני אוהב אותך כל כך !  

הדודה רותי

 היה זה ב1.6.1966 כאשר שרית נולדה, נכדה ראשונה למשפחת גולדברג. מרגע הולדתה הייתה לי כבת לכל דבר ועניין, ההתחברות שלי איתה הייתה אהבה לא תנאים, לה ולאמא שהיא אחותי היקרה ז״ל. כאשר אמא של שרית חלתה במחלה הנוראית היה זה ברור שאמא השאירה לי נכס יקר להיות לה כאם כדודה כחברה וכאחות. אהבה שהייתה ללא תנאים סייעה לי להיות לה לעזר רב בכל תחומיי החיים שלה ללוות אותה בכל רגע ורגע הן בשעות הטובות שלה והן במהלך הרגעים הקשים שעברו עליה .שרית ידעה להתנהל בצורה עצמאית לגמרי למרות נכותה וידעה לגרום לאושר רב לסובבים אותה. הנתינה שלה הייתה אין סופית כלפיי והן כלפי המשפחה המצומצת והמורחבת . שרית היקרה שקשה לי לדבר בלשון עבר עליה נפרדה ממני לאחר שסגרה מעגל בהיותה איתי . בשבועיים האחרונים שהגיע לירושלים לגור איתי מבחינתה זה היה סגירת מעגל כפי שאני יכולה להגדיר עכשיו שבועיים של ״ירח דבש״.

שרית האהובה שלי את נצורה בנשמתי מאז הולדתך ועד היום הזה וכמובן בהמשך חיי תשכבי לך על מנחותך בשלום יהי זכרך ברוך . אתמול בהלוויתך עם כל האנשים הן משפחה קרובה והן חברים והן תושבי גן יבנה הייתה הוכחה ניצחת על כך שהטבעת את חותמך בכל מקום שהיית והחברים שהביעו את צערם על כך שנקטפת כל כך צעירה. אוהבת אותך מאוד וכן מהמשפחות גולדברג (רותי דליה ודובי האחים של האמא יעל ז״ל )  


השבעה מתקיימת ברחוב האור 15/1 בשכונת מכבים 


תגובות:
1. תושבת מדהימה ,אבדה גדולה...

שכן 13-10-2013


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה