ביקור אצל ה"אח" הגדולהבית היהודי בגן יבנה, הלכו לפגוש את מקביליהם בכנסת ישראל.

אז אחרי שגן יבנה שברה את השיא שלה בכל מה שקשור לביקור שרים פר חודש (המאזן : 4 לירון , 1 לדרור),  הבית היהודי בגן יבנה החליטו לבקר את השרים במשכנם בפתיחת מושב החורף.
למסע מזרחה יצאו שני מובילי הרשימה, אביחי עוגן ויאיר כהן צמח, שם פגשו את שר השיכון אורי אריאל , שר הכלכלה והתעשיה נפתלי בנט ואת יו"ר התנועה ח"כאיילת שקד. בשיחתם שמעו על התוכניות של משרד הכלכלה והתעשייה לשנים הבאות ובכלל זאת גם בקשר לגן יבנה והסביבה, וכן לגבי תוכניות שר השיכון להתמודדות עם בעיית יוקר הדירות וסיוע לשיכון זוגות צעירים.
מי שהפתיע בבקיאותו היה השר בנט , שהתמצא היטב בתוכניות לפיתוח איזור התעשיה ובעיות האבטלה והתעסוקה באיזור.

השר אריאל  הסביר שמשרדו פועל ללא לאות לשפר את שוק הדיור ולהתמודד עם הבעיות בשוק הנדל"ן בארץ אך הדגיש שדרושה סבלנות (פירוש אישי : ז"א אל תבנו על זה, תרתי משמע.) עד השגת פיתרון מלא להוזלה במחירי הדירות בעיקר למשפחות צעירות כמו בגן יבנה.
אז השר גדעון סער הבטיח במעמד כנס הבית של ירון ניסים שחודש לאחר הבחירות תהיה פגישת עבודה במשרדו , וגם שר השיכון אורי אריאל סיכם את הפגישה באומרו לאביחי עוגן "קבע כבר פגישה עם משרדי ומייד לאחר הבחירות נתחיל לעבוד ביחד למען גן יבנה".
יאיר כהן צמח לאחר הפגישה אמר ל"גן יבנט" : "המפגש היה טוב והרגשנו שהשרים מתעניינים באמת במה שקורה בגן יבנה . שאלו שאלות לעניין וגילו הכרות בנושאים הרלוונטייים לגן יבנה בתחומי משרדם.בבית היהודי ישנה תנופה אדירה מאז הבחירות הארצית האחרונות וההתלהבות הזו משפיעה גם עלינו ונותנת לנו בטחון נוסף בהצלחה בגן יבנה "
ולנו התושבים לא נותר אלא לקוות שהשרים לא ישכחו אותנו לאחר מכן.  

batet_jaw (4) batet_jaw (3) batet_jaw (2) batet_jaw (1)batet_jaw (5)


תגובות:
1. כל הכבוד לאביחי!

נטלי 21-10-2013


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה