4 שאלות זהות לכל המתמודדים בבחירות , התשובות בפנים.
בין השאלות "במי הייתם בוחרים במידה ולא הייתם מתמודדים?" כנסו לקרוא!4questions
אז הצגנו לכל המתמודדים ארבע שאלות זהות לקראת יום הבוחר. השאלות היו:

1. מה מייחד אותך ממתמודדים אחרים ?

2. במידה ולא היית מתמודד למי היית מצביע ?

3. האם יהיה סיבוב שני?

4. כמה מנדטים לדעתך תקבל?


  דרור אהרון

 dror_h


1. הבחירה בי, היינה בחירה ראויה, בגלל הניסיון, ההשכלה והידע. אני שומר על גן יבנה ועל אינטרסיה, ולא נכנעתי ללחצים של גורמים מסוימים, שניסו להעמיד את אינטרסם הפרטי במקום זה הציבורי. אני מתחייב לשמור על גן יבנה כפרית, ולהמשיך ולפתח אותה כפי שעשיתי בשנים האחרונות.

2.  לא הייתי בוחר באלקסלסי. למען האמת מעולם לא בחרתי בו , וברור לחלוטין שאני מצפה מהציבור לא לבחור ב-בובות.

3. בהחלט לא יהיה סיבוב שני, אסור שיהיה סיבוב שני. זה יגדיל סחטנות, סיבוב שני לא ראוי ולא נכון במיוחד לאור העשייה הרבה.

4. אני מקווה שמעל שישה מנדטים.  ירון ניסים

 


1. א',  כמובן הניסיון שלי, בנוסף לכך , הקשר ההדוק עם כל רמות השילטון, קשר הדוק שיכול בהחלט לסייע לגן יבנה, וזה שהם שרים שנוגעים ללב המונצפיאלי , בהחלט יתרון גדול. מעבר לכך, ולמרות כל ההשמצות,  היושר והגינות שלי תמיד היו לי ערכים חשובים.

2. שאלה קשה, לא יכול לענות עליה כרגע.

3. אני מעריך שלא, זה יגמר בסיבוב הראשון.

4.חמישה מנדטים בע"ה.


  אביחי עוגן

1.מעבר לאיכות האישית המצויינת של כל החברים ברשימה.והיותם משכילים כולם אקדמאים, רואי חשבון, עורך דין, מהנדסת, דוקטור, המיוחד בנו הוא שכולנו תושבים רגילים לא פוליטיקאים,נמאס לנו מלראות את חוסר העשיה בגן יבנה ולכן קמנו לעשות מעשה. אנחנו לא דומים לאלו שיושבים במועצה עשר וחמש עשרה שנה ומבקשיפ שוב את אמון הציבור ואנו לא מובלים על ידי בעלי אינטרסים זרים המנהלים אותנו . באנו לעשות ולקדם את גן יבנה למען הציבור. האינטרס היחידי שלנו זה לעשות את גן יבנה טובה יותר.

2.הייתי מצביע לחברי ברשימת הבית היהודי

3.יהיה סיבוב שני ואנו נתמודד בו כמובן.

4.אני מעריך ש-4 (אמר זאת בראיון וידאו שעשינו איתו)  


אלי אלוש
1.אני היחידי מכל המתמודדים שיש לו גם יכולת ניהול מוכחת בניהול הציבורי, ובמערכות שתקציבם היה אף גדול מתקציב המועצה ,וכן בעל התארים האקדמים המתאימים , כולל לימודי, כגון יעוץ אירגוני והנחייית קבוצות.כמו כן אני בא עם הרבה מרץ ורצון לשנות ולשפר.

2.שאלה קשה, האמת אני יודע למי לא.

3.יהיה סיבוב שני ביני ובין דרור.

4.ממש קשה לנחש אבל ניראה בין 3 ל 4.


  ארז הראל
1. ראשית כולם מתמודדים ראויים. אני מניח שנסיוני בתחומי ניהול מערכות עסקיות גדולות, הבנתי בתכנון ובניה, הרקע המשפטי שלי, הבנתי הכלכלית והחזון שלי בנוגע לגן יבנה, כל אלה מהווים יתרון עצום ביחס לאחרים, על אף כי לכל אחד מהמתמודדים יתרונות יחסיים משל עצמו. אני איש חרוץ, נחוש ומכוון מטרה, בעל מעוף ויוזמה וחשיבה יצירתית. להבדיל ממתמודדים אחרים, אינני מחפש יוקרה, תפקיד, מעמד ומשכורת. עיסוקי מאפשר לי את כל אלו, כך שאני להבדיל מהאחרים מוותר על מה שכבר יש לי ולא כמוהם.

2. במידה ולא הייתי מתמודד, הייתי מצביע ככל הנראה לדרור אהרון, חרף העובדה כי יש מי שסבור שלא עשה דיי למען הישוב. דרור הציג ניהול תקציבי תקין, לא נכנע לגחמותיהם ולחציהם של כל מיני בעלי עניין פרטיים ואף חברי מועצה שבקשו לעשות לביתם שלהם. דרור כבר בעל ניסיון בניהול מוניציפאלי ואין זמן להכשרתו של אחר, מה גם כי 2 המתמודדים אלוש וירון קשורים בדרך זו או אחרת לאנשים שלא עשו כלום במהלך השנים הארוכות בהן הם ישבו במליאה או בראשות, וממילא אין לדעתי לאף אחד מהם את הכישורים, הידע ו/או היכולת להנהיג את הישוב הזה על כל המשימות כבדות המשקל העומדות בפני מי שינהיג אותו בשנים שתבואנה.

3.אינני יודע אם יהיה סיבוב שני ואם לאו.

4. כמה שיותר.  


מאיר רביב
1.מה שמייחד אותי ביחס למתמודדים האחרים: אני מוצא את עצמי מתאים ביותר בשל, הניסיון המקצועי שלי הן בתחום ההנדסה והניהול והן בתחום החינוך שהם לב העשייה המונציפאלית, יחד ניסיון רב בפוליטיקה וקשרי העבודה פוריים במסדרונות הכנסת ובקהילה העסקית.אני מעורה בנעשה בישוב, כבר 20 שנה, מכיר את כל בעיותיו לעומק והכנתי, כמו שאומרים, שעורי בית, ויש בידי פתרונות להתמודד עם בעיות אלה.ההערכות שלי, תסייע בודאות, לפתח בצורה מקצועית וראויה את הישוב, ולהצמיח אותו למקום הראוי, שישמש בית חם ואיכותי לכלל תושביו. כמו-כן נתברכתי בכוח רצון, נחישות והתמדה, לכן נפעל באותה רוח גם לגבי מימוש שאר היעדים אותם הצבנו. בנוסף מה שמייחד אותי שלא לקחתי חלק במועצה הנוכחית ובדרך התנהלותה לטוב ולרע.

2. אין מועמד שהייתי בוחר בו.

3. הנבואה ניתנה לשוטים. ולכן לא הייתי רוצה להיחשב ככזה. ולכן אני לא אכנס לספקולציות מיותרות.

4. התשובה חוזרת כפי שצינתי קודם בסעיף הקודם.  


נמרוד אברהם
1. גנ המפלגה היחדה שמטפלת בכל בעיות הפנים של  כל האוכלוסייה, גם החילונית וגם הדתית,  ותפקידה להיות כגוף אובייקטיבי במועצה ללא אינטרס של תפקיד או מעמד אלה לטובת הציבור בלבד  ולשמש חומת מגן מול המועמדים שרוצים להיות ראשי מועצה,  בכל החלטה או ישיבה לקידום איכות החיים בישוב  , אנחנו יודעים שלאחר הבחירות הדברים והבטחות היו לא לפי המציאות של היום,  כולם מבטיחים ומבטיחים כדי לקבל כמה שיותר קולות , אך מפלגת גנ  תיהיה כמו הסנט  בארה"ב , היא תתמוך בראש המועצה במידה והיה בסדר, ותילחם ותתנגד במידה ולא  לטובת הציבור.  לכן במצב של היום כדאי לחלק את הקולות למפלגה האובייקטיבית גנ  ולראש מועצה .

2.למתמודדים שקשורים לישוב שבעבר תרמו והתנדבו לישוב ושהאישיות שלהם מתאימה, ולא למתמודד שלא שמענו ולא ידענו שהוא בישוב,  אלה רק בזמן בחירות  זה מראה על אינטרס אישי לפני הכל .

3.הקולות צפופים ויש מצב שהיה סיבוב שני  במצב זה תהיה  תחרות בין  דרור לבין ירון

4. זאת הפתעה לבחירות יש לנו תגובות טובות  


* את תגובתו של ארז אדרי לא היה ניתן להשיג (וניסנו לא מעט).        תגובות:
2. דרור,ירון,אלי הכי שולטים
אחד שמבין 22-10-2013
אבל בסוף דרור יקח!!!!

 

1. ארז הראל מכין את הקרקע. בושה
גורגי 21-10-2013

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה