דור פלג נפרד מגן יבנטדור פלג, הכתב והתקירן של האתר "גן יבנט" בשנתיים האחרונות (עם הפסקות קלות באמצע), נפרד מהאתר

דור פלג, הכתב והתקירן של האתר "גן יבנט" בשנתיים האחרונות (עם הפסקות קלות באמצע), נפרד מהאתר ומהצוות.     בין תחקיריו הבולטים אפשר למצוא את "מיכלי האמוניה" , התהפוכה במשרד הפנים , "האמת בין השורות" גן יבנה הופכת לעיר, ועוד רבים וטובים שתוכלו למצוא בקטגוריית התחקירים באתר   לנו לא נותר אלא לאחל לו הרבה הצלחה בהמשך.   הדברים בהם בחר להיפרד :  
"ערב טוב תושבי גן יבנה ! אני מאמין שחלקכם לא יכירו אותי, אבל סביר להניח שרובכם קראתם את השם שלי או את הכתבות שלי בעת עבודתי ככתב ראשי ועורך תחקירים באתר 'גן יבנט' היישובי. כעת, אחרי כמעט שנתיים, אני מסכם תקופה מדהימה ומסיים את תפקידי באתר.   רציתי לומר שנהנתי להיות מעורב בכל ענייני היישוב הנפלא שלנו, לסקר דברים טובים, וגם רעים, תקופות טובות וטובות פחות. אהבתי שתושבים אכפתיים יצרו עימי קשר וסיפרו לי את שיושב על ליבם, שאלו שאלות או הציעו דרכי שיפור במיני תחומים. אהבתי לשמוע מכם ולהיות האוזן הקשבת שלכם. בתקופה בה עבדתי באתר, גיליתי אנשים נפלאים ויישוב נפלא אף יותר. הבנתי שהישוב שלנו הוא משהו מיוחד שאין בשום מקום אחר. הבנתי שגן יבנה היא דבר ש'לא בא ברגל', ועל אחת כמה וכמה לא דבר שיש להתייחס אליו כמובן מאליו. לכן, אני מבקש מכם- שמרו על היישוב שלנו. בין כל הסיפורים והפרשות, הבלגן והשמועות, בסופו של דבר- אנחנו יישוב אחד, משפחה אחת.  
המאמצים שהשקעתי על מנת להישאר אדם אובייקטיבי וניטרלי, למרות שגם אני גר באותו היישוב- הם עצומים. לא קל לכתוב תחקירים על מפעל מעדנות היישובי וגז האמוניה שבו המסכן את הגרים בסמוך, כשאני עצמי גר בסמוך אליו. לא פשוט לכתוב על הפיכתה של גן יבנה לעיר או על אגרת השמירה, כשגם ההורים שלי משלמים את האגרה. בסופו של דבר, בתור אדם עם דעה משלו, קשה מאוד להישאר אובייקטיבי ולתת ביטוי לכל צידי המטבע. לפעמים ? הם גם יותר משניים.   לכן, אני מעוניין להתנצל. אני יודע שבמהלך השנים בהם עבדתי ככתב באתר, פגעתי במספר אנשים. לעתים באופן אישי ולפעמים בפרהסיה, אך ללא כוונה תחילה. דבר לא היה במכוון, לא במישרין ולא בעקיפין. מעולם לא הייתה לי שום כוונה או אינטרס לפגוע באף אדם ביישוב, ואם זה קרה- קבלו את התנצלותי.   אני מקווה שנהנתם מהכתיבה שלי כמו שנהנתי לכתוב לכם ושאולי הכתבות, התחקירים- גרמו גם לכם לקחת צעד אחורה מתוך המצב ולחשוב מחוץ לקופסה, על התמונה הכוללת. שמרו על גן יבנה שלנו כמקום מיוחד, קהילתי, משפחתי ומחבק- בדיוק כמו שהיא היום."      
דור מפגין רצינות. דור מפגין רצינות.
 

יש לכם סקופ? מעוניינים לפרסם? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה