פגשנו את נמרוד ביום שישי האחרון בחדר הכושר אותו הוא מנהל "ספורטוב".  נראה שנמרוד התאושש , חזר לשיגרה  והתכונן למסיבת יום-הולדת שנערכה במקום, תוך כדי סידור שולחנות וניפוח בלונים.

"זאת הייתה הפתעה עבורי, ציפתי לפחות לשני מנדטים" ,סיפר נמרוד " עברתי יותר מ70% מהבתים בגן יבנה אבל בסוף יש הרבה כאלה שלא הצביעו מסיבות כאלה ואחרות"
כזכור נמרוד אברהם התמודד בבחירות האחרונות ב22.10.13 מטעם מפלגת "יהדות התורה" למקום במועצת גן יבנה לאחר שהסיר את מעומדתו לראשות המועצה ומיקד את כוחותיו בגיזרה אחת בלבד.
לראיון הוידאו עם נמרוד אברהם שעשה עם צוות "גן יבנט" לפני הבחירות, לחץ כאן.

נמרוד לאחר יום עבודה בספורטוב
(
נמרוד אברהם אחרי עוד יום עבודה בספורטוב)


נמרוד, אתה מאוכזב מהאנשים ?

"ציפתי מאנשים ליותר רצינות ...  אבל אנשים מחליפים את הדיעה שלהם משיקולים של פחד"  

אמרת לי לפני כן שאנשים שבאו להצביע לך שינו את דעתם ממש בעת בחירת הפתק
"נכון, זה אחד הדברים שהכי הכעיסו אותי במקפיין הדתי... השתמשו ברגשות של אנשים לצורך בחירות!", את סימני הכעס אנחנו מזהים אצל נמרוד,  "את דעתו של מרן אנחנו מכבדים ... אבל אין לזה שום קשר לבחירות.   הסף רגישות של אנשים גם ככה גבוה לנושא."

אתה רוצה להגיד לי שאנשים החליפו את דעתם ממש סמוך לרגע ההצבעה בקלפי?
  "תשמע, אנשים התקשרו אלי והתנצלו שהם עמדו מול הקלפי ופחדו לשים את הפתק שלי במקום את של ש"ס"  

נמרוד , מה אתה חושב על התוצאות?
  תראה, מצד אחד אנו רואים היום שהציבור רצה את דרור ... וקודם כל זה טוב שהציבור מפגין את מה שהוא רוצה.   אין ספק שהמשפט של דרור נתן לו מנוף מעולה... תיזמון מעולה מבחינתו.  

שישה מנדטים, לא צחוק.
"עכשיו יש ראש מועצה שיש לו כוח לקדם דברים, מה שלא היה לו קודם. אני מאמין שאנחנו נראה שינוי בישוב בנושא הזה. חלק מהסיבות שרצתי כמפלגה אובייקטיבית, זה כדי לתמוך בראש מועצה בתוך המועצה שיוכל לקדם דברים, אבל עם שישה מנדטים יהיה לו את הכוח לקדם."  

ב2018 נמרוד אברהם רץ למועצת גן יבנה שוב?
"כן" עונה בצורה חד משמעית. נראה שהתוצאות המאכזבות לא הוציאו לו את הרוח מהמפרשים,  "יש לי כרגע גם את הידע וגם את הניסיון איך עושים את זה" , והוסיף : "אני מתנחם בעובדה שלראש המועצה המכהן יש עכשיו יותר כוח מהפעם הקודמת, והסיבה שרצתי זאת בדיוק הסיבה הזאת, לתמוך במי שיבחר לקדם דברים" והמשיך בחיוך "הוא כבר ינסה להסתדר בלעדיי".


תגובות:

4. רק ש"ס ! לא נורא אם לא נכנסת !
אורי 27-10-2013
צריך לפרגן לא להתמרמר!

 

3. בושה וחרפה מה שעשו מהדת
שלום 27-10-2013

 

2. נמרוד בחור טוב וישר! אוהבים אותך נמרוד אל תתיאש
מיכאל 27-10-2013

 

1. אני באופן אישי לא אהבתי את קמפיין ההפחדה הזה... אנ
יוסי 27-10-2013
צריכים לבחור על פי צו ליבם