מאיר רביב בראיון סיכום לאחר הבחירות
רביב, שלא נכנס למועצת גן יבנה בסופו של דבר , מדבר על עתידו הפוליטי

ההאשמות של נמרוד אברהם,  שבגינם הוא לא נכנס למועצת גן יבנה, תוך שהוא מאשים את ש"ס בהפחדות (לכתבה המלאה לחץ כאן)  עוררו את סקרנותנו לגבי השאר, שאלנו את מאיר רביב מספר שאלות , התשובות לפניכם:

"אין בכוונתי להתמודד יותר"

"אין בכוונתי להתמודד יותר"

 
מהי מידת האכזבה מאי כניסתך למועצה?
"ישנה מידה מסוימת של אכזבה מתושבים שמביעים חוסר שביעות רצון מההתנהלות היישובית במשך 5 שנים  אך מצד שני מצביעים לאותה מפלגה שאחראית להתנהלות הזו, עפ"י אינטרס צר ורגעי מבלי לקחת בחשבון את מכלול הבעיות"  

האם אתה יכול להצביע על משהו שגרם לכך?
"אני נוטל את האחריות על עצמי בלבד. "  

האם תמשיך לנסות לעזור בגיזרה הציבורית בדרכים אחרות? ואם כן איך?
"אני ברכתי את ראש המועצה דרור אהרון כבר יום לאחר היבחרו והצעתי לו את עזרתי בכל התחומים שהוא יראה לנכון. הישוב חשוב לי ולכן אתרום במיזמים שונים אותם התכוונתי להביא וליישמם בעצמי. כל זאת מותנה ברצון טוב לשתף את כלל התושבים היכולים ומעוניינים להפריח את הישוב הנפלא כל כך שלנו  "  

האם תתמודד בבחירות הבאות?  הפעם הבאה לדעתך תיראה אחרת?
בשאלה הנ"ל מאיר רביב מפתיע גם אותי "אין בכוונתי להתמודד יותר לתפקיד, לא במועצה ולא לראשות גן יבנה." אומר מאיר לאחר שנים רבות שבה היה מעורב בפוליטיקה המקומית "אמשיך בעשייה פוליטית ברמה הארצית במסגרת המפלגה שלי, מפלגת העבודה ."


תגובות:

5. בבחירות הקודמות דרור התמודד מול מעומדת אחת
אחד שיודע כנראה לא יודע 29-10-2013
לא פפולרית במיוחד.

 

4. למיכאל תגובה 3... לך תעשה חמוצים
אחד שיודע 29-10-2013
הוא לא משתלח הוא אומר את האמת על המצב הגרוע של הישוב הזה... אז נכון דרור אהרון נבחר, אבל שים לב שלמרות הזיכוי במשפט הוא עדיין קיבלת 20% פחות ממה שקיבל פעם שעברה. בחירות הבאות בע"ה מעיפים את דרור. יושב על הכיסא ומחמם אותו אלקסלסי 2.

 

3. מאיר רביב חבל על האנרגיות שלך
מיכאל 29-10-2013
אני מקווה שסוף סוף באמת תיישם את מה שאמרת ולא תתמודד.. כל מערכת הבחירות תקפת ... ולא ככה עושים את זה. אם אתה רוצה להקבל מנדט מהציבור אתה צריך לשדר ממלכתיות, לא כל מי שמתנסח בצורה הכי חדה מקבל את אהדת הציבור... ראה אותך ואת אביחי, הוא נכנס ואתה לא. שיהיה לך יום מעולה.

 

2. מאוכזבים? עשו לכם טובה!!!
הפרשן 28-10-2013
בפוליטיקה, כמו מפעל הפיס, יש זוכה אחד. כל השאר משלמים וקורעים את התחת שרק בעבור 4 שנם יווכחו לדעת שאף אחד לא זוכר אותם בקלפי

 

1. חבל
תושב 28-10-2013
שני החברה האלה היו יכולים לעשות פלאים בגן יבנה חבל!!!

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה