הושבעה מועצת גן יבנה ה-16"יש לכם על מי לסמוך" כך אמר דרור אהרון בטקס המכובד שנערך בספריית בית הספר אהוד מנור ביום שלישי השבוע.


  נתחיל עם וידאו מהאירוע, השבעת חברי המועצה, ודברי ראש המועצה הנבחר - דרור אהרון :
"יש לכם על מי לסמוך"

 כך אמר דרור אהרון בהשבעת הכנסת שהתקיימה ביום שליש

הטקס החגיגי התקיים באולם הספרייה החדש בביה"ס "אהוד מנור" בהשתתפות רבנים, חברי המועצה החדשים וחברי המועצה היוצאים, בני משפחות ותושבים רבים שביקשו להיות נוכחים במעמד.הטקס נפתח בדברי ברכה מפי הרב הראשי לגן יבנה, הרב משומר צוברי, ורב השכונות הרב דוד הכהן.

בתחילת הטקס,נרשם רגע יפה . הרב משומר נכנס לאולם - ראש המועצה קם לכבודו ופשוט פינה עבורו את כיסא המנהלים - החליף בין תוויות השמות והתיישב על כיסא רגיל כמו כולם....   ולאחר מכן פתח את הישיבה החגיגית בפנייה לציבור ולחברי המועצה החדשים: " אנו מכוננים היום מועצה חדשה לגן יבנה, וחשוב למען כלל התושבים לדעת כי יש על מי לסמוך. עומדות בפנינו חמש שנים של עבודה קשה ומאומצת למען התושבים. עבודה למען האינטרס הציבורי, לא למען האינטרס האישי. אך ורק האינטרס הציבורי, כך ראוי וכך נכון

.  


השנה עברתי מצב אישי מיוחד, אך ידעתי כי אם אמשיך בדרך שלי, בדרך של אהבה, בדרך של נתינה, בדרך של פעילות למען הציבור, יחזור אלי הכל מחדש ובגדול. זה החל מן הזיכוי המוחלט במשפט ותוצאות הבחירות למועצה.   בעיני, להיות שליח ציבור זו זכות, שליחות למען הציבור. שליחות שצריכה להתבצע על ידי כל חברי המועצה, למען הציבור בדרך של יושר, אמונה, אהבה, נתינה.

זו תהיה דרכנו וזו תהיה דרכה של המועצה. כולנו ביחד, הן חברי הקואליציה והן חברי האופוזיציה, זו תהיה דרכנו שאני אוביל", אמר דרור אהרון.   בהמשך נשא דברי תודה לחברי המועצה הפורשים: דליה פורטר, רוני חכים, שלמה ממן ושושנה לאופר. "הם פעלו בהתנדבות, הם ביצעו שליחות ציבורית והיו שותפים לדרך, ועל כך תודתנו", ציין.

בין היתר היה גם מופע שירה של ילדות גן יבנה אשר הראו את כשרונם המיוחד וריגשו את הקהל בהתאמה לגודל האוכלוסייה, תמנה מעתה המועצה המקומית 13 חברים. שמונה מתוכם יהוו את ועדת ההנהלה – ששת חברי סיעת "דרור לגן יבנה" שהם ראש המועצה דרור אהרון, עו"ד סביון יניב, ירדנה אוקמן, אילן רביבו, רוחמה עזר ורפי פרץ. אליהם חוברים שמעון אלגרבלי מסיעת ש"ס ועו"ד אביחי עוגן מסיעת תפנית. לפיכך ב"אופוזיציה" יהיו ירון נסים, יורם סויסה, יהודית אלפסי, אלי אלוש ואילן ביסמוט.
חברי המועצה שמחוץ למועצה

 


חברי המועצה שבפנים לאחר מכן החלה חשיפת רשימת התפקידים כמו שפרסנו לכם כבר כאן יום לפני בחשיפה


תגובות:
3. תמונת מחזור
ניזרי 17-11-2013
לדרור ולצוות החדש.דרור הבטחת למנות את ירון לממונה על הבאת תקציבים מהשרים החברים שלו. מה התרחש בנושא זה. אני תקווה שתהיה לך כהונה מוצלחת- עלה והצלח.

 

2. אני לא מבין למה אי אפשר לעשות שת"פ עם החבר'ה האחרי
יואל 15-11-2013
מה זה הנקמנות הזאת?!

 

1. הרבה מזל טוב-דרך צליחה
דני 15-11-2013
לנבחרת החדשה והטובה עלו והצליחו והמשיכו לשרת את הציבור בנאמנה,אני מקווה שחברי הקואליציה ימלאו את תפקידם בנאמנה. לעולם עלו והצליחו למען גן יבנה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה