"דרור זירז את הדחתי", אלי אלוש פורש מהמועצה עם בטן מלאה על העומד בראשה
דרור : "אלוש הוליך שולל את קהל הבוחרים", הדס ויצמן תמונה במקומו.

חבר האופוזיציה אלי אלוש הודיע על התפטרותו ממועצת גן יבנה, כתוצאה מניגוד עניינים עם תפקידו בחברה למתנ"סים. אלוש, שרשימתו "יד" גרפה שני מנדטים בבחירות האחרונות, מסיים את תפקידו כחבר מועצה כחודש לאחר שהצטרף אליה. כרגע, עדיין לא התקבל מכתב התפטרות, ועדיין נעשים מהלכים מצידו של אלוש לנסות לפתור את הבעיה מול החברה למתנסים, אך מסתמן שלבסוף זה מה שיקרה.

פנינו לאלי אלוש לשמוע את דבריו :  

אהלן אלי , איך היה לקבל את ההחלטה?
"האמת אני חשבתי שיתנו לי יותר זמן בחברה. אך כמובן שמישהו זירז פה את התהליכים בצורה משמעותית"

מה זאת אומרת זירז? למי אתה מתכוון?
"דרור אהרון כמובן!. מנהל כוח האדם בחברה בה אני מועסק, הוא חבר טוב מאוד של דרור.  הוא היה פה מנהל מחוז , והם חברים מאוד טובים, הוא זירז מולו תהליכים... בד"כ החברה למתנסים  לא כאלה מקפידים, אך פה יום אחרי בחירות כבר  דיברו איתי... מהרגע שנבחרתי עבדתי ללא שכר."

אני רוצה להבין , חודש שלם אתה עובד ללא שכר?
"לא קיבלתי שכר, הייתי בחל"ט (חופשה ללא תשלום)."

אלי אני לא יכול שלא לתהות, הרי לפני שנכנסת למערכת הבחירות כבר ידעת את החוק. אז רצת בתקווה שלא יאכפו אותו?
"אמרתי לעצמי שגם אם ינסו לאכוף אותו עליי, יתנו לי זמן למצוא מקום, יתנו לי מס' חודשים למצוא עבודה בעיריית אשדוד ,יבנה או מקומות אחרים שאני מתאים להם, אך זה לא היה מקרה."

לבוחרייך ותומכיך , לא הגיע לדעת על המצב הרגיש עם החברה למתנסים לפני שניגשו לקלפי?
"אנחנו כבר בסיכסוך עבודה עם החברה למתנס"ים כבר 12 שנה. הסיכסוך על כך שהיא לא מכבדת את חוקת העבודה. האבסורד הגדול  פה, שלפתע ההנהלה מוציאה חוק מהחוקה, ומבקשת לקיים אותו, מה שהיא עצמה לא קיימה עד עכשיו!. לצערי נציבות העובדים לא הייתה לצידי , והשתמשה בתיק שלי כדי לנגח את ההנהלה ".

  לא ענית לי השאלה, אז אשאל שוב, האם זה לא היה הוגן לעדכן את הבוחרים בך לפני הבחירות, שגם אם תיבחר יש מצב שלא תהיה חבר מועצה?
"עם כל הכבוד, גם אם הייתי חמש שנים חבר מועצה, היו שואלים אותי מה עשיתי חמש שנים באופוזיציה, כי גם אם הייתי רוצה לעזור, הוא (דרור אהרון) לא היה נותן להשתתף בעשייה, אז שימכור את הסיפורים האלה למישהו אחר. אני מבחינתי לא עבדתי פה על אף אחד, אני עדיין רוצה להישאר חבר מועצה, דרך אגב לא הגשתי עדיין את מכתב פיטורין, אך לצערי זה בא על חשבון הפרנסה. ואגב כל מי ששאל אותי על כך בחוגי הבית עניתי לו ביושרה על כך."

מה לגבי הטענה שביסמוט למעשה השתמש בך?
"אני יכול להגיד לך שביסמוט ביקש ממני להישאר. זה חלק מהחבורה של דרור שמנסים לייצר כותרות, ומשתמשים במיתוס הזה שנקרא ביסמוט. אבל זה לא יעזור, אני אמשיך להיות פעיל. ודרך אגב אהיה יותר פעיל מחוץ למועצה מאשר בתוכה, ששם אהיה בובה של דרור ואצטרך לשחק את המשחק הלא דומקרטי שלו... מהבחינה הזאת אני אמשיך לייצר לו אלטרנטיבה על אפו ועל חמתו."  


פנינו גם לאילן ביסמוט : (רעשי קליטה ברקע)

היי אילן מה שלומך?
" ב"ה הכל טוב "

מה זה הרעשים האלה מהפלאפון שלך ?שמו עליך ציטוט ?(במליצה)
"אני לא אתפלא גם אם זה נכון, בימנו זה הגיוני מאוד..."

אילן, מה תגובתך להתפטרתו (שעדיין לא נכנסה לתוקף) של ראש סיעתך מר אלי אלוש?
"הפסד גדול לגן יבנה, גורמים פוליטים שכולם יודעים מי הם הפעילו את מלוא כובד משקלם מול החברה למתנסים וכן מול ראש מועצת יבנה  כדי שאלי אלוש, שהוא אדם משכמו ומעלה ובעל פוטנציאל גדול לעזור לגן יבנה  לא יהיה חבר מועצה. אבל אנחנו סיעת יד נמשיך לעבוד תחת הנהגתו ולהתייעץ איתו בכל צעד ולקבל מרותו"


  תגובת דרור אהרון : "מר אלי אלוש כבר טען שהוא נמצא בניגוד עניינים, לכן יצטרך לבחור בין המשך עבודתו לבין חברתו במועצה. אני בטוח שהדבר היה ידוע לו מראש, אך לצערו הוא כשל - הציבור לא נתן בו אמון , מה שהתברר כמוצדק. אין לו להלין אלא על עצמו . אם אכן טען שיש לי יד בדבר , אעביר מכתב תלונה למנכ״ל החברה למתנס״ים, שכן לא פעלתי להדחתו כלל. אני שב ומדגיש : מעולם לא פניתי למנהל כוח האדם בחברה. הנסיון לכוון חץ לכיווני, הוא תוצאה ישירה של הולכת שולל קהל הבוחרים שבחרו אלי אלוש וקיבלו בראש את ביסמוט, שתמיד היה בעד הנגד , וכך גם ממשיך "  


ומי תחליף  את אלוש אתם שואלים? עו"ד הדס ויצמן , מס' 3 ברשימת "יד". הדס ויצמן תואר שני, עו"ד, בעלת משרד באשדוד, נשואה + 2 , הייתה חלק אינטגרלי בקבוצת חברים שהקימו את מפלגת יד. עד כה לא התקבלה תגובתה של הדס (העסוקה משהו) להתפתחויות האחרונות.


ALUSHgoodbye yad_miflagaתגובות:
8. יצא אידיוט
משה 20-11-2013
אלוש ידע שאם יפסיד ולא יזכה הוא יעזוב את המועצה ככה הוא אמר בראיון בעיתון . האיש שיקר לבוחרים שבחרו בו ולא בביסמוטןן

 

7. אלי אלוש אתה איש מצחיק
חכם גדול 20-11-2013
חחח שמעת על המושג להפסיד בכבוד??? לא.. רק ליכלוכים.. הציבור אמר את דברו ואמר אותו בגדול אנחנו רוצים את דרור אז טוב מאוד שהוא "האיץ אותך" כי אנחנו לא רוצים אותך יאלה הבייתה

 

6. גן יבנה אפס אלי אלוש אחד
הרצל פרנקל 19-11-2013
במשחק הפוליטי הזה המפסידה היא גן יבנה. מי יתן ותנצח בסיבוב הבא ונזכה למועצה יעילה.

 

5. אתה יודע למה הודחת? כנס
שיקו 19-11-2013
הודחת קודם כל כי הפסדת בבחירות, אם היית מנצח בבחירות אז אף אחד לא היה יכול להדיח אותך.. הפסדת אז אל תבוא בטענות ותטעה את הציבור

 

4. תגובה ל 2
יואב 19-11-2013
מי שלא יודע את החוקים זה דרור לאחר 10שנים במועצה ואת זה אליהו עוד תראה בקרוב.

 

3. אלי שיהיה בהצלחה בהמשך, ודרור
אנונימי 19-11-2013
יום יבוא ובעזרת ה' אתה תשב בספסלי האופוזיציה ויזלזלו בך כך.

 

2. נו באמת? אתה רוצה להאשים עוד מישהו?
אליהו 19-11-2013
בושה וחרפה שמתמודד מהמועצה לא יודע את החוקים

 

1. ךתושב
אלי, אני מקווה שתימצא הדרך שבה תוכל לה. מי יודע מ 19-11-2013

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה